P.O.W.: Prisoners of War

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Prisoner of War (1989) online

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1989
  • Gatunek: Akcja, Platformowa
  • Wydawca: Konami
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)
  • Ilość graczy: 1

Opis gry

Prisoner of War to ekscytująca gra akcji i platformowa, która została wydana przez Konami w 1989 roku na konsolę Nintendo Entertainment System (NES). Gra łączy w sobie elementy bijatyki oraz strzelanki, tworząc unikalne i wciągające doświadczenie.

W grze wcielasz się w rolę więźnia wojskowego o imieniu Snake, który ucieka z celi i musi walczyć, aby dotrzeć do głównej bazy wroga, aby pokonać ich lidera i odzyskać wolność. Rozgrywka skupia się na eksploracji różnych poziomów obozu i okolicznych terenów, a także na walkach z wrogimi strażnikami. Gracz może również podnieść jedną z dwóch broni porzuconych przez pokonanych wrogów: nóż do rzucania oraz karabin maszynowy. Poziomy składają się z obozu jenieckiego, magazynu, dżungli i głównej bazy wroga. Czasami wrogiowie zaatakują gracza pojazdami takimi jak śmigłowiec szturmowy, opancerzony samochód czy motocykle.

Prisoner of War wyróżnia się klasyczną oprawą graficzną charakterystyczną dla gier NES oraz chwytającym soundtrackiem, który dodaje napięcia i atmosfery gry. To tytuł, który przyciągnie fanów gier platformowych i przygodowych, oferując zarówno wyzwania, jak i rozrywkę.

Ilość graczy

Gra Prisoner of War na NES oferuje tryb jednoosobowy, jednakże istnieje POW co-op hack który pozwala na grę we dwie osoby jednocześnie!.

Graj online

Zagraj online w grę Prisoner of War wydaną w 1989 roku na konsolę Nintendo Entertainment System (NES) w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze. Próbuj uciec z obozu jenieckiego i staw czoła przeciwnościom losu, aby odzyskać wolność!

Film z rozgrywki Prisoner of War (NES) gameplay

Postaw mi kawę na buycoffee.to