Puzslot

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Puzslot 777 online

Opis gry

Puzslot to gra logiczna, która została opracowana i wydana przez Sammy Studios na NES w 1992 roku. Gra łączy elementy gry Puyo Puyo z elementami kasynowymi, takimi jak maszyny do gier.

Rozgrywka

Głównym celem gry jest ułożenie trzech identycznych bloków obrazkowych, aby je usunąć. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić i przestrzeń, którą masz do dyspozycji, się zapełni, lub skończy ci się czas/bloki, przegrywasz. Bloki spadają z góry, po dwa obrazki na raz, wypełniając puste miejsce poniżej². Obrazki na nich obracają się jak w maszynie do gier; zatrzymaj obrazki, naciskając B, lub nie naciskaj niczego i pozwól, aby był to losowy obrazek, gdy przestanie spadać.

Możesz wybrać tryb dla jednego gracza lub dwóch graczy. Jeśli chcesz grać w normalną grę samodzielnie, możesz ustawić poziom trudności (który określa, jak szybko spadają bloki), muzykę w tle i poziom, na którym zaczynasz (1-5). Jeśli wybierzesz tryb dla dwóch graczy, możesz również ustawić limit punktów do zdobycia oraz limit (ile par bloków przed zakończeniem twojej gry).

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 1992
  • Gatunek: Puzzle
  • Wydawca: Sammy Studios
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)
  • Ilość graczy: 1-2 (tryb wieloosobowy)

Film z rozgrywki Puzslot

Postaw mi kawę na buycoffee.to