Teenage Mutant Ninja Turtles I

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Teenage Mutant Ninja Turtles

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1989
  • Gatunek: Akcja, Platformowa
  • Ilość graczy: 1
  • Wydawca: Konami
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)

Teenage Mutant Ninja Turtles, znana jako Geki Kame Ninja Den w Japonii i Teenage Mutant Hero Turtles w Europie, to gra akcji-platformowa z 1989 roku na Nintendo Entertainment System wydana przez Konami. W Ameryce Północnej została wydana pod marką Ultra Games, a w Europie i Australii pod marką PALCOM. Obok gry arcade (również opracowanej przez Konami) była jedną z pierwszych gier wideo opartych na serialu animowanym Teenage Mutant Ninja Turtles z 1987 roku, wydaną po drugim sezonie programu. Gra sprzedała się w ponad 4 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Lokacje i Przeciwnicy

Gracze przemierzają różnorodne lokacje, takie jak kanały ściekowe, ulice miasta i bazy Shreddera. Spotykają przy tym różnych przeciwników, w tym Foot Clan, robotów i inne kreatury, wymagające różnych strategii walki.

Mechanika rozgrywki

Rozgrywka skupia się na eksploracji różnych lokacji, walce z przeciwnikami i zbieraniu przedmiotów. Gracz wciela się w jednego z czterech żółwi ninja: Leo, Mikeya, Donny'ego lub Rapha i musi uratować April oraz Splintera przed Shredderem i jego Foot Clan. W trakcie gry gracz będzie musiał zmierzyć się z takimi przeciwnikami jak Bebop, Rocksteady czy Mecaturtle. Gra ogólnie uważana jest za bardzo trudną.

Charakterystyczne elementy

Gra oferuje charakterystyczną oprawę graficzną i dźwiękową, wiernie oddającą klimat serialu animowanego. Świat gry jest pełen różnorodnych lokacji i przeciwników, a rozgrywka wymaga zarówno zręczności jak i strategicznego myślenia.

Teenage Mutant Ninja Turtles w akcji

Postaw mi kawę na buycoffee.to