The Lone Ranger

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

The Lone Ranger online

Podstawowe informacje

Opis gry

The Lone Ranger to gra przygodowa oparta na popularnej postaci kowboja znanej z filmów, komiksów i seriali telewizyjnych. Wcielasz się w rolę samego Lone Rangera i Twoim zadaniem jest ochrona Dzikiego Zachodu przed bandytami i złoczyńcami. Gra łączy w sobie wiele gatunków oraz wykorzystuje pistolet Zapper

Fabuła

Akcja The Lone Ranger dzieje się w 1880 roku. Gracz wciela się w postać The Lone Rangera, byłego strażnika Teksasu, którego towarzysze zostali zamordowani przez przestępcę o imieniu Butch Cavendish. Wśród poległych towarzyszy znajduje się brat głównego bohatera. Głównym celem gry jest uratowanie prezydenta USA z rąk Butcha Cavendisha i jego gangu. Podczas przygody na Dzikim Zachodzie towarzyszy nam Indianin o imieniu Tonto - który udziela nam porad. Mówi nam dokąd mamy się udać, tłumaczy co mamy zrobić aby pójść dalej.

Rozgrywka w The Lone Ranger skupia się głównie na strzelaniu do wrogów i eliminowaniu przestępców, którzy próbują siać spustoszenie na Dzikim Zachodzie. Gracz ma do dyspozycji sześciostrzałowy rewolwer do którego można w sklepach dokupić lepszą, srebrną amunicję.

Obszar gry składa się z ośmiu obszarów, w których gracz musi zrealizować różne cele, zanim przejdzie do następnego. Każdy obszar zaczyna się od dużej mapy widzianej z lotu ptaka, na której Tonto udziela graczowi porad, dokąd powinien się udać. Na mapie gracz może udać się do różnych miast, budynków, jaskiń, gór, mostów i innych lokalizacji, a także napotykać na wędrujące gangi przestępców, które zaatakują Strażnika.

Bounty hunter

Dużą część gry spędzimy z kamerą umieszczoną nad bohaterem i będziemy strzelać do bandytów z których wypadają pięniądze - możemy je wykorzystać podczas odwiedzin w miasteczkach. Będziemy także poruszać się z widokiem z pierwszej osoby w niektórych lokacjach, gra wtedy przypomina trochę mechaniką stare dungeon crawlery.

Miasteczka

Będziemy odwiedzać miasteczka w których możemy porozmawiać z luźdzmi aby ruszyć fabułę naprzód czy posłuchać okolicznych plotek. W miasteczkach znajdują się sklepy gdzie możemy zakupić amumicję standardową, ulepszoną, TNT oraz ulepszać broń. Można również pograć w karty za za pieniądze.

Elementy platformówki

W grze The Lone Ranger mamy również sekcje platformówkowe, gdzie obserwujemy akcję z boku. Skaczemy po platformach, unikamy pułapek i strzelamy do bandytów, a nawet jeździmy konno!

  • Data wydania: 1991
  • Gatunek: Strzelanka, Platformowa
  • Wydawca: Konami
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)
  • Ilość graczy: 1

Graj online

Zagraj online w grę The Lone Ranger wydaną w 1991 roku na konsolę Nintendo Entertainment System (NES). Przeżyj klasyczną przygodę w Dzikim Zachodzie jako słynny kowboj i chron swoją społeczność przed bandytami.

Film z rozgrywki The Lone Ranger (NES)

Postaw nam kawę na buycoffee.to