Vice: Project Doom

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Vice: Project Doom online

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1991
  • Gatunek: Akcja, Strzelanek
  • Wydawca: American Sammy
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)
  • Ilość graczy: 1

Opis gry

Vice: Project Doom, znane również jako Gun-Dec w Japonii, to jedna z tych gier na Nintendo Entertainment System (NES), która łączy w sobie elementy akcji, strzelanek i przygody w fascynujący sposób. Gra została wydana w 1991 roku i oferuje niezapomnianą rozgrywkę oraz historię, która przyciąga graczy od pierwszej chwili.

Fabuła

Gracze wcielają się w rolę detektywa Quinna Harta, który zostaje wciągnięty w tajemniczą intrygę dotyczącą nielegalnej produkcji narkotyków i niezidentyfikowanych stworzeń. Posiadasz groźny .44 Magnum, granaty i laserową batogę, która daje Ci przewagę nad czymkolwiek na dwóch nogach. Gra sprawnie łączy klimat anime, noir i biopunk/cyberpunk.W odległej przyszłości korporacja B.E.D.A., firma zajmująca się rozwojem sprzętu elektronicznego i broni wojskowej, jest tak naprawdę kierowana przez rasę obcych istot, które od wieków żyją na Ziemi w tajemnicy.

Poziomy

Gra Vice: Project Doom składa się z 11 etapów. Pierwszy poziom, a także etap 10, to etapy jazdy i strzelania futurystycznym autem, podczas gdy reszta gry to strzelanka z widokiem z boku. Mamy poziom podobny co Contry w którym wspinami się po kłodach spadających wodospadem. Każdy z poziomów zaczyna się sekwencją przerywnikową.

Główne etapy gry to Route 246, Waterfront (Construction Site), Chinatown, Port, Ricardo Range, Warehouse 0001, Train and Sewers, Power Plant, Bio-Tech Laboratory, Harbor i w końcu siedziba główna korporacji BEDA.

Graj online

Chociaż Vice: Project Doom nie doczekało się oficjalnej wersji online, to można cieszyć się tą klasyczną grą na platformach emulacyjnych. Zagraj w tę fascynującą mieszankę gier akcji i strzelanek prosto w przeglądarce na swoim komputerze lub smartfonie.

Film z rozgrywki Vice: Project Doom (NES)