Crash Bandicoot 3: Warped

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Crash Bandicoot 3: Warped online PS1

Opis gry

Crash Bandicoot 3: Warped to trzecia odsłona popularnej serii platformówek z Crashem Bandicootem, stworzona przez Naughty Dog i wydana na konsolę PlayStation.

Fabuła

Fabuła gry rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach z drugiej części. Kiedy ruiny stacji kosmicznej doktora Neo Cortexa rozbijają się na Ziemi, uwalniają one złowrogą istotę znaną jako Uka Uka, złą bliźniaczą siostrę Aku Aku, która dołącza do Cortexa i obsesjonowanego czasem doktora Nefarious Tropy'ego. Planują oni zebranie potężnych kryształów rozrzuconych w różnych epokach i wykorzystanie ich energii do zniewolenia Ziemi.

W tej części Crash ma dostęp do różnych pojazdów, w tym motocykla, skutera wodnego i samolotu, co dodaje różnorodności do rozgrywki. Poza standardowymi poziomami platformowymi, gracze będą także mieli okazję do wykonywania misji zegarowych, wyścigów i innych wyzwań, które sprawią, że nie zabraknie emocji.

Crash Bandicoot 3: Warped wyróżnia się również humorystycznym stylem i postaciami oraz dopracowaną oprawą audiowizualną. To jedna z najbardziej kultowych i uwielbianych platformówek w historii gier wideo, która zapewniała godziny zabawy milionom graczy na całym świecie.

Sukces na świecie

Sprzedano prawie 6 milionów egzemplarzy Crash Bandicoot 3: Warped, stając się jedną z najlepiej sprzedających się gier na PlayStation. W Japonii gra przekroczyła sprzedaż swoich dwóch poprzedników i stała się pierwszym niejapońskim tytułem na PlayStation, który sprzedał ponad milion egzemplarzy w tym kraju.

Graj online

Zagraj online w klasyczną grę Crash Bandicoot 3: Warped na konsolę PlayStation PS1 w swojej przeglądarce ponownie przeżyj niezapomniane przygody Crasha. Odbierz wyzwania i pokonaj złowrogiego doktora Neo Cortexa w tej emocjonującej platformówce.

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 31 października 1998 roku
  • Gatunek: Platformówka
  • Wydawca: Sony Computer Entertainment
  • Platforma: PlayStation (PSX)
  • Ilość graczy: 1

Fragment rozgrywki z gry Crash Bandicoot 3: Warped (PSX)

Postaw mi kawę na buycoffee.to