Crash Team Racing

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Crash Team Racing Online

Crash Team Racing (CTR) to gra wyścigowa typu kart, wydana w 1999 roku, stworzona przez Naughty Dog i wydana przez Sony Computer Entertainment na PlayStation. Jest to czwarta odsłona serii Crash Bandicoot.

Gra skupia się na wysiłkach Crasha Bandicoota, Doctor Neo Cortex i innych postaci z serii Crash Bandicoot, którzy muszą ścigać się z egomaniakalnym Nitros Oxide, aby uratować Ziemię przed zniszczeniem. Nitrous Oxide chce zamienić Ziemię w wielki parking. W grze gracze mogą przejąć kontrolę nad jedną z piętnastu postaci z serii Crash Bandicoot, chociaż na początku dostępnych jest tylko osiem. Podczas wyścigów można używać ofensywnych i przyspieszających power-upów, aby zdobyć przewagę.

Crash Team Racing jest podobna do Mario Kart, prezentując popularne postacie z serii gier Crash Bandicoot - Crash, Coco, Neo Cortex, N. Gin, Penta Penguin, Polar, Pura, Papu Papu, Komodo Joe, Pinstripe, Tiny, Dingodile, Ripper Roo, Fake Crash i N. Tropy.

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 1999 rok
  • Gatunek: Wyścigi
  • Wydawca: Naughty Dog
  • Platforma: PlayStation (PSX)
  • Ilość graczy: 1-2 (vs)

Film z rozgrywki gry Crash Team Racing (PSX)

Postaw mi kawę na buycoffee.to