CT Special Forces 3 - Bioterror

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

CT Special Forces 3: Bioterror / CT Special Forces 3: Navy Ops

Opis gry

CT Special Forces 3: Bioterror to trzecia część popularnej serii gier akcji na platformę PS1. Gra przenosi graczy w świat tajnych misji, gdzie specjalne siły CT (Counter-Terrorism) muszą stawić czoła zagrożeniu bioterroryzmu. Wcielając się w jednego z doświadczonych żołnierzy, gracze podejmują się zadań mających na celu powstrzymanie globalnej katastrofy wywołanej przez terrorystów. CT Special Forces 3: Bioterror jest również znana jako CT Special Forces 3: Navy Ops w Europie.

Fabuła gry

W świecie, gdzie terroryzm osiąga nowe, groźne rozmiary, specjalne jednostki CT stają do walki z organizacją terrorystyczną, która zdobyła broń biologiczną. Zła A.L.K. organizacja terrorystyczna stworzyła nową cząstkę zdolną modyfikować ludzkie DNA, wzmacniając geny agresji i siły. Gracz wciela się w jednego z wybranych bohaterów, specjalistów od antyterroryzmu, i musi przeciwstawić się terroryście planującemu użyć broni biologicznej na skalę globalną. Fabuła gry rozwija się poprzez kolejne misje, odkrywając tajemnice spisku i zmuszając gracza do podjęcia szybkich decyzji w celu ocalenia świata przed zagładą.

Rozgrywka

CT Special Forces 3 oferuje intensywną rozgrywkę, podobną do tej znanej z Metal Slug, łączy elementy strzelaniny z akcją i taktyką. Gracz będzie musiał przemierzać różnorodne lokacje, walcząc z hordami przeciwników, rozwijając swoje umiejętności taktyczne i korzystając z różnorodnego arsenału broni. W trakcie gry można odblokowywać nowe misje, uzbrojenie oraz zdobywać doświadczenie, co pozwala na personalizację postaci i dostosowanie jej do własnego stylu gry.

Cechy gry

  • Intensywne misje antyterrorystyczne: Gracz uczestniczy w różnorodnych misjach, od odbijania zakładników po eliminację liderów terrorystycznych.
  • Duży wybór broni: Gra oferuje bogaty arsenał broni, od pistoletów po granatniki, umożliwiając dostosowanie uzbrojenia do sytuacji.
  • Wciągająca fabuła: Historia gry rozwija się poprzez kolejne misje, ukazując spisek terrorystyczny i stawiając gracza przed moralnymi dylematami.

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 2003 rok
  • Gatunek: Akcja, Strzelanka
  • Wydawca: LSP Games
  • Platforma: PlayStation 1
  • Ilość graczy: 1

Gameplay z CT Special Forces 3: Bioterror (PS1)

Postaw mi kawę na buycoffee.to