Fifa 2005

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

FIFA 2005 online (PSX)

Opis gry

FIFA 2005 to kolejna odsłona popularnej serii gier sportowych Electronic Arts, która skupia się na futbolu. Gra jest wirtualnym symulatorem piłki nożnej, w którym gracze mogą wcielić się w swoje ulubione drużyny i rywalizować na boisku.

W grze FIFA 2005 gracze mają dostęp do szerokiego wyboru drużyn narodowych i klubów piłkarskich, a także setek zawodników o zróżnicowanych umiejętnościach. Możesz rywalizować w różnych trybach rozgrywki, takich jak mecze towarzyskie, ligi, turnieje i wiele innych.

FIFA 2005 wprowadza również wiele nowych funkcji i ulepszeń w porównaniu do swoich poprzedników. Poprawiona grafika i realizm piłki nożnej sprawiają, że gra jest bardziej emocjonująca niż kiedykolwiek. Tryb kariery pozwala graczom stworzyć i zarządzać swoim własnym klubem piłkarskim, dokonując transferów, organizując treningi i podejmując taktyczne decyzje.

Gra zawiera tryb kariery, który został ulepszony i rozszerzony do 15 sezonów. Największą różnicą w porównaniu do poprzednich tytułów było wprowadzenie rozgrywki pierwszego dotknięcia, która pozwalała graczom na wykonywanie rzeczywistych sztuczek i podań. Była to również pierwsza wersja, która zawierała pełną ligę meksykańską, co zwiększyło sprzedaż w Stanach Zjednoczonych.

Muzyka

Ścieżka dźwiękowa gry została nagrana przez brytyjskiego DJ-a Paula Oakenfolda, który skomponował specjalnie dla gry temat "FIFA". Ścieżka dźwiękowa zawierała utwory takich artystów jak Faithless, Ivete Sangalo, JoJo, Marcelo D2, Oomph!, Scissor Sisters i Seeed.

Znane twarze i głosy

Na głównej okładce gry znajdowali się Patrick Vieira, Fernando Morientes i Andriy Shevchenko. Na amerykańskiej okładce Oswaldo Sánchez zastąpił Vieirę. John Motson dostarcza komentarz z Ally McCoist na specjalne komentarze w angielskiej wersji gry.

Rozgrywka w trybie wieloosobowym to dodatkowa atrakcja gry FIFA 2005. Możesz rywalizować z przyjaciółmi w emocjonujących meczach, co sprawia, że rozgrywka jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Inne wydania

FIFA 05 została wydana na PlayStation, PlayStation 2, Microsoft Windows, Xbox, PlayStation Portable (jako po prostu "FIFA Soccer"), GameCube, telefon komórkowy, Gizmondo, N-Gage i Game Boy Advance.

Graj online

Zagraj online w kultową grę FIFA 2005 wydaną w 2004 roku na konsolę PlayStation (PSX). Rozwiń swoją wirtualną karierę piłkarską, rywalizując z graczami z całego świata. Teraz możesz cieszyć się tym legendarnym tytułem na swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Ciekawostki

John Motson dostarcza komentarz z Ally McCoist na specjalne komentarze w angielskiej wersji gry. W większości terytoriów "FIFA 2005" była ostatnią grą wydaną na konsolę PlayStation 1. Serwery online gry zostały zamknięte w 2008 roku.

Podstawowe informacje o Fifa 2005

  • Data premiery: 2004
  • Gatunek: Symulacja piłki nożnej
  • Wydawca: Electronic Arts
  • Platforma: PlayStation (PSX)
  • Ilość graczy: 1-4 (lokalnie)

Film z rozgrywki gry FIFA 2005 (PSX)

Postaw mi kawę na buycoffee.to