The Flintstones: The Treasure of the Sierra Madrock

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

The Flintstones: The Treasure of the Sierra Madrock

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1994
  • Gatunek: Platformówka
  • Ilość graczy: 1 lub 2 (tryb współpracy)
  • Wydawca: Taito
  • Platforma: Super Nintendo Entertainment System (SNES)

Opis gry

The Flintstones: The Treasure of the Sierra Madrock to platformówka oparta na popularnym serialu animowanym "Flintstonowie". Gracz wciela się w postać Freda Flintstone'a i Barneya Rubble'a, dwóch głównych bohaterów, podczas ich przygód w prehistorycznym świecie.

Fabuła

Gra rozpoczyna się, gdy Fred i Barney odkrywają tajemniczy kamień wulkaniczny. Okazuje się, że kamień ten zawiera mapę wskazującą na skarb ukryty w Sierra Madrock. Bohaterowie wyruszają w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć skarb i uratować swoje rodziny przed złym przedsiębiorcą Cliffem Vandercave'em.

Rozgrywka

Gracz może wybierać między dwoma postaciami - Fredem lub Barneyem, z którymi przemierza różne poziomy w poszukiwaniu skarbu. Rozgrywka skupia się na skakaniu po platformach, unikaniu przeszkód i pokonywaniu wrogów. W trakcie gry można znaleźć różne power-upy, które ułatwiają przejście poziomów. W grze spotkamy innych członków stworzyszenia do którego należą nasi bohaterowie - Wodnych Bawołów.

Warto zaznaczyć, że gra oferuje tryb współpracy, w którym dwaj gracze mogą kontrolować Freda i Barneya jednocześnie, co dodaje element strategiczny do rozgrywki.

Grafika i dźwięk

Gra utrzymana jest w charakterystycznym kreskówkowym stylu, wiernie oddającym estetykę serialu "Flintstonowie". Poziomy są różnorodne i barwne, a postacie wyglądają jak ich animowane odpowiedniki. Muzyka w grze jest wesoła i pasuje do klimatu rozgrywki.

Dziedzictwo

The Flintstones: The Treasure of the Sierra Madrock to jedna z gier opartych na popularnych licencjach i ciesząca się uznaniem fanów serialu. Mimo że nie jest to tytuł wybitny, zapewnia przyjemne doznania z rozgrywki, zwłaszcza w trybie wieloosobowym.

Graj online

Zagraj online w grę The Flintstones: The Treasure of the Sierra Madrock wydaną na konsolę do gier Super Nintendo Entertainment System (SNES) w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Film z rozgrywki The Flintstones: The Treasure of the Sierra Madrock