Joe & Mac 2: Lost in the Tropics

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Joe & Mac 2: Lost in the Tropics

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1994
  • Gatunek: Platformówka
  • Wydawca: Data East
  • Platforma: Super Nintendo Entertainment System (SNES)
  • Ilość graczy: 2

Opis gry

Joe & Mac 2: Lost in the Tropics to kontynuacja popularnej gry platformowej "Joe & Mac." Tytułowa para bohaterów, Joe i Mac, to dwaj prehistoryczni wojownicy, którzy ruszają na przygodę, aby ocalić swoje ukochane z rąk okrutnego wodza z plemienia Neanderthal.

Rozgrywka

Gra to klasyczna platformówka, w której gracze przemierzają różnorodne poziomy, walcząc z prehistorycznymi potworami i rozwiązując zagadki, aby ocalić swoje dziewczyny.

Gracze mogą wybrać jednego z dwóch bohaterów, Joe lub Mac, i przemierzać różne poziomy, takie jak dolina, dżungla, góry pokryte śniegiem, bagna czy wulkan. Podczas gry gracze mogą zbierać kamienie, które są walutą w grze, oraz zdobywać serca swojej dziewczyny. Gra oferuje również mapę, na której gracze mogą wybierać poziomy podobnie jak w grach fabularnych.

Bossowie

W grze występuje kilku potężnych bossów, takich jak Stegosaurus, Pteranodon, Triceratops, Elasmosaurus i Tyrannosaurus. Po pokonaniu każdego z nich gracz otrzymuje jeden z siedmiu tęczowych kamieni.

Remake

Gra Joe & Mac 2: Lost in the Tropics była wielokrotnie reedycjonowana od swojej pierwotnej premiery. W 2017 roku ukazała się kompilacja Retro-Bit zatytułowana Data East Joe & Mac: Ultimate Caveman Collection na konsolę SNES, która zawiera również wersję SNES gry Joe & Mac oraz Congo's Caper. W 2019 roku gra stała się dostępna na usłudze Switch Online dla konsoli Nintendo Switch.

Joe & Mac 2 oferuje również tryb wieloosobowy dla dwóch graczy, co pozwala na współpracę lub rywalizację w przygodzie. Dodatkowo, gra zachwyca kolorową grafiką i wesołym stylem artystycznym, który przyciąga uwagę graczy w każdym wieku.

W trakcie rozgrywki gracze zbierają różne power-upy, które zwiększają siłę ataku lub oferują dodatkową ochronę. Gra oferuje również liczne bossy, które stanowią wyzwanie dla umiejętności graczy i dodają odmiany do rozgrywki.

Joe & Mac 2: Lost in the Tropics to przyjemna i zabawna platformówka, która z pewnością dostarczy godzin rozrywki dla fanów gier zręcznościowych.

Graj online

Zagraj online w grę Joe & Mac 2: Lost in the Tropics wydaną w 1994 roku na konsolę do gier Super Nintendo Entertainment System (SNES) w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Film z rozgrywki Joe & Mac 2: Lost in the Tropics

Postaw mi kawę na buycoffee.to