Marvel Super Heroes in War of the Gems

sterowanie-pegasus

Gry od niedawna działają na SMARTFONACH - zapraszamy do zabawy :)

Marvel Super Heroes in War of the Gems online SNES

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1996 rok
  • Gatunek: Bijatyka, Platformowa
  • Wydawca: Capcom
  • Platforma: Super Nintendo Entertainment System (SNES)
  • Ilość graczy: 1 lub 2 (tryb współpracy)

Opis gry

Marvel Super Heroes in War of the Gems to bijatyka 2D i platformowa gra wydana przez Capcom na konsolę Super Nintendo Entertainment System (SNES) w 1996 roku. Gra stanowi część serii gier z udziałem superbohaterów Marvela.

W grze gracz może wybrać jednego z kilku znanym superbohaterów Marvela, takich jak Spider-Man, Hulk, Iron Man, Wolverine i Captain America, aby stawić czoła potężnemu wrogowi Thanosowi. Thanos, z pomocą zbieranych kamieni nieskończoności, zamierza zdobyć ogromną moc i zagrozić całemu wszechświatowi. Bohaterowie muszą przemierzać różne lokacje, zwalczać wrogów i zbierać Kamienie Nieskończoności, aby powstrzymać złowrogiego Tyrana.

Rozgrywka w War of the Gems jest dynamiczna i wymaga od graczy umiejętności walki oraz strategicznego myślenia. Każdy z bohaterów ma unikalne zdolności i ataki, które można wykorzystać w walce z przeciwnikami. Gra oferuje również tryb kooperacji, dzięki któremu dwaj gracze mogą wspólnie stawić czoła wyzwaniom i wspólnie zbierać Kamienie Nieskończoności.

Marvel Super Heroes in War of the Gems wyróżnia się wspaniałą oprawą wizualną, wierną reprezentacją postaci Marvela oraz dynamicznymi walkami z bossami.

Niedoceniona perła

Gra jest znana ze swojej grywalności i jest uważana za "wspaniały klejnot" wśród gier typu beat-em-up. Niestety, wielu graczy ją przeoczyło, ponieważ została wydana prawie na końcu życia konsoli SNES, kiedy większość graczy już przeszła na Playstation, Sega Saturn czy nawet N64.

Graj online

Zagraj online w Marvel Super Heroes in War of the Gems i dołącz do swoich ulubionych superbohaterów Marvela w walce przeciwko Thanosowi i jego złowrogim planom. Wybierz swojego bohatera, odkrywaj tajemnicze lokacje i zbieraj Kamienie Nieskończoności, aby uratować wszechświat przed zagładą.

Film z rozgrywki Marvel Super Heroes in War of the Gems