RoboCop versus The Terminator

sterowanie-pegasus

Gry od niedawna działają na SMARTFONACH - zapraszamy do zabawy :)

RoboCop versus The Terminator online SNES

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1993 rok
  • Gatunek: Akcja, strzelanka
  • Wydawca: Virgin Games
  • Platforma: Super Nintendo Entertainment System (SNES)
  • Ilość graczy: 1

Opis gry

RoboCop versus The Terminator to gra akcji stworzona na podstawie popularnych filmowych postaci RoboCopa i Terminatora. Gra jest oparta na komiksie o tym samym tytule z 1992 roku, który jest crossoverem między seriami RoboCop i Terminator. Gracz wciela się w rolę RoboCopa, legendarnego stróża prawa, który musi stawić czoła bezwzględnym maszynom stworzonym przez firmę Cyberdyne Systems.

Rozgrywka skupia się na walce w pełnym akcji i niebezpieczeństw świecie przyszłości, w którym maszyny przejęły kontrolę nad światem. Gracz będzie musiał użyć wszystkich swoich zdolności, aby pokonać nieprzyjaciół i odkryć mroczne tajemnice związane z tym koszmarnym przyszłym światem.

W grze RoboCop versus The Terminator gracz będzie miał dostęp do różnych broni, w tym kultowego pistoletu Auto-9 RoboCopa, a także zdolności specjalnych, które pomogą mu w walce z nieprzyjaciółmi. Rozgrywka obejmuje także sekwencje platformowe, łamigłówki i starcia z potężnymi bossami.

Gra jest znana ze swojej mrocznej i brutalnej atmosfery, która doskonale oddaje klimat filmów z serii RoboCop i Terminator. Dodatkowo, wizualnie prezentuje się bardzo dobrze, wykorzystując możliwości konsoli SNES, aby dostarczyć wspaniałe efekty wizualne.

RoboCop versus The Terminatorr to pozycja dedykowana fanom obu serii filmowych oraz miłośnikom strzelanek akcji, którzy chcą stanąć w obronie ludzkości w świecie opanowanym przez maszyny.

Graj online

Zagraj online w grę RoboCop versus The Terminator, wydaną w 1993 roku na konsolę do gier Super Nintendo Entertainment System (SNES), w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Film z rozgrywki RoboCop versus The Terminator