Sailor Moon: Another Story PL

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Sailor Moon: Another Story PL online

Opis gry

Sailor Moon: Another Story to gra jRPG, wydana na konsolę Super Famicom (japońska wersja SNES) w 1995 roku. Jest to adaptacja popularnej japońskiej serii anime i mangi "Sailor Moon". Gracze w tej grze RPG wcielają się w postacie Sailor Senshi, oferując interaktywną przygodę w uniwersum Sailor Moon. Gra nigdy nie została oficjalnie wydana poza Japonią, chociaż istnieją tłumaczenia fanowskie.

Fabuła gry

Gra opowiada oryginalną historię, która nie pojawiła się w anime ani mandze. Akcja umiejscowiona jest między trzecim a czwartym sezonem anime, wraz z pojawieniem się nowego wroga zagrażającego światu. Gracze kierują postaciami Sailor Senshi, próbującymi powstrzymać zagrożenie dla ludzkości.

Rozgrywka

Sailor Moon: Another Story oferuje klasyczną rozgrywkę typu jRPG, gdzie gracze kontrolują drużynę Sailor Senshi, walcząc z wrogami w systemie turowym, wykonywując zadania i rozwijając postacie podczas podróży przez różne lokalizacje.

Cechy gry

  • Interaktywna przygoda w uniwersum Sailor Moon: Gracze kontrolują postacie Sailor Senshi, starając się powstrzymać nowe zagrożenie dla świata.
  • RPG z walkami turowymi: Rozgrywka skupia się na walce turowej wzrorowanej na serii Final Fantasy, rozwijaniu postaci oraz eksploracji różnorodnych lokacji.
  • Nowa historia: Gra oferuje oryginalną fabułę, która stanowi wyjątek w świecie Sailor Moon.

Sailor Moon: Another Story po polsku

Możesz zagrać w Sailor Moon: Another Story PL dzięki autorowi spolszczenia - mziab który oparł polskie tłumaczenie na angielskim.

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 1995
  • Gatunek: RPG
  • Platforma: Super Famicom (SNES)
  • Ilość graczy: 1

Fragment rozgrywki z Sailor Moon: Another Story (Super Famicom)

Postaw mi kawę na buycoffee.to