Sparkster

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Sparkster online SNES

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1994 rok
  • Gatunek: Platformowa, Akcja
  • Wydawca: Konami
  • Platforma: Super Nintendo Entertainment System (SNES)
  • Ilość graczy: 1

Opis gry

Sparkster to ekscytująca platformowa gra akcji wydana przez Konami na konsolę Super Nintendo Entertainment System (SNES) w 1994 roku. Gra jest kontynuacją tytułu "Rocket Knight Adventures" i przynosi kolejne emocjonujące przygody tytułowego bohatera, oposa w zbroi rakietowej.

Akcja gry toczy się w magicznym świecie, w którym Sparkster musi stawić czoła złowrogim siłom, aby ocalić swoje królestwo. Gracz wciela się w postać oposa Sparkstera, który walczy z armią wilków i robotów, by ocalić królestwo Eginasem i porwaną księżniczkę Florę.

Główną cechą rozgrywki jest unikalna umiejętność Sparkstera - jego rakiety na plecach pozwalają mu na wykonywanie potężnych ataków, takich jak pędzenie naprzód, w górę lub atak wirującymi ostrzami rakietowymi. Te zdolności są kluczowe do pokonywania przeciwników.

Gra wyróżnia się piękną oprawą graficzną i kolorową, animowaną grafiką. Świat gry jest zróżnicowany, oferując różnorodne lokacje, od mrocznych lasów po kosmiczne obszary. Dodatkowo, muzyka i dźwięki w grze dodają jej wyjątkowego charakteru.

Sparkster na SNES to kolejna udana odsłona przygód tego bohatera i zapewnia rozrywkę na wysokim poziomie dla fanów platformówek i akcji.

Graj online

Zagraj online w Sparkster i wciel się w rolę nieustraszonego oposa w rakietowej zbroi. Pomóż mu pokonać złowrogie siły i ocalić królestwo. Wykorzystaj unikalne umiejętności Sparkstera, wykonuj potężne ataki i eksploruj magiczny świat gry, stawiając czoła wyzwaniom na każdym kroku.

Film z rozgrywki Sparkster

Postaw mi kawę na buycoffee.to