Street Fighter II – The World Warrior

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Street Fighter II - The World Warrior

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1992
  • Gatunek: Bijatyka
  • Ilość graczy: 1 - 2
  • Wydawca: Capcom
  • Platforma: Super Nintendo Entertainment System (SNES)

Opis gry

Street Fighter II - The World Warrior to legendarne wydanie klasycznej bijatyki, które zapoczątkowało ogromny fenomen serii Street Fighter. Gra oferuje wybór różnych postaci, z którymi gracze rywalizują w dynamicznych pojedynkach na arenach z całego świata, korzystając z unikalnych ruchów i umiejętności.

Tryby gry

W grze dostępne są różnorodne tryby, takie jak tryb dla jednego gracza, tryb dla dwóch graczy oraz turnieje. Gracze mogą rywalizować z komputerowymi przeciwnikami, albo zaprosić przyjaciół do pojedynków na podzielonym ekranie.

Wielki turniej

W grze gracz wybiera jednego z ośmiu wojowników sztuk walki i podróżuje po świecie, aby pokonać swoich przeciwników w turnieju. Każdy wojownik ma unikalne ruchy i umiejętności specjalne, które można wykorzystać podczas walki. Gra była rewolucyjna w swoim czasie, wprowadzając wiele nowych mechanik do gier walki, takich jak kombinacje ruchów (combosy) i ataki specjalne.

Lista wojowników

Ryu, Ken, E. Honda, Chun-Li, Blanka, Zangief, Guile, Dhalsim, Balrog (w Japonii M. Bison), Vega (w Japonii Balrog), Sagat, M. Bison (w Japonii Vega)

Street Fighter II w akcji

Postaw mi kawę na buycoffee.to