TMNT IV - Turtles in Time

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Teenage Mutant Ninja Turtles 4: Turtles In Time

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1992
  • Gatunek: Brawler / Akcja
  • Ilość graczy: 1 - 4 (kooperacja)
  • Wydawca: Konami
  • Platforma: Super Nintendo Entertainment System (SNES)

Opis gry

Teenage Mutant Ninja Turtles IV: Turtles In Time to kultowa gra akcji oparta na popularnych postaciach żółwi ninja. Gracze wcielają się w role Leonarda, Donatello, Michelangelo i Raphaela, którzy podróżują w czasie, by pokonać złoczyńców i przywrócić spokój w mieście. Turtles in Time to gra typu beat 'em up wyprodukowana przez Konami i wydana w 1991 roku.

Fabuła

Akcja gry rozpoczyna się, gdy złowrogi Shredder, porywa Statuę Wolności i teleportuje ją w różne punkty w przeszłości. Żółwie ninja wyruszają w podróż przez różne epoki, aby pokonać przeciwnika i przywrócić skradzioną wolność miastu.

Mechanika rozgrywki

Gra oferuje emocjonujący świat, w którym gracze przemierzają plansze, bijąc się z hordami przeciwników. Każdy z żółwi ninja ma unikalne umiejętności i style walki, co pozwala na zróżnicowaną rozgrywkę. Gra wspiera także tryb kooperacji, w którym do czterech graczy może łączyć siły, by razem stawić czoła wrogom.

Różnorodność poziomów

Gra przenosi graczy do różnych epok czasowych, takich jak Średniowiecze, Czasy Piratów, Starożytny Egipt, Przyszłość i inne. Każdy poziom ma swój unikalny wygląd, przeciwników i wyzwania, co utrzymuje rozgrywkę wciągającą i zaskakującą.

Power-upy i ruchy specjalne

Podczas rozgrywki gracze mogą zdobywać power-upy, które zwiększają ich siłę i zdolności. Ponadto, każdy z żółwi ninja posiada unikalne ciosy specjalne, które mogą być używane przeciwko wrogom lub w trudniejszych momentach.

Teenage Mutant Ninja Turtles IV: Turtles In Time w akcji - gameplay

Postaw mi kawę na buycoffee.to