The Legend of the Mystical Ninja

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

The Legend of the Mystical Ninja online SNES

Opis gry

The Legend of the Mystical Ninja to klasyczna platformowa gra akcji wydana przez Konami na konsolę Super Nintendo Entertainment System (SNES) w 1991 roku. Gra jest znana z unikalnego połączenia elementów platformowych, bijatyki oraz swobodnej eksploracji, a także charakterystycznego stylu artystycznego.

Głównymi bohaterami gry są Goemon i Ebisumaru, dwaj wojownicy w tradycyjnych japońskich strojach, którzy wyruszają na niezwykłą przygodę, aby uratować porwaną dziewczynę o imieniu Yae. Gracz ma okazję przemierzać różnorodne lokacje, w tym tradycyjne miasta japońskie, tajemnicze jaskinie i wiele innych, w trakcie których musi stawić czoła różnym przeciwnikom.

Rozgrywka The Legend of the Mystical Ninja to kombinacja elementów bijatyki i platformówki. Gracze mogą wykonywać skoki, ataki, a także zdobywać złoto, które można wydać na ulepszenia i przedmioty w miastach. Gra oferuje również wiele mini-gier, które służą jako miły odpoczynek od głównej gry i sprawiają, że chcesz do niej wracać. Możesz grać w gry arcade, takie jak uderzanie kretów, malowanie czy rzucanie piłką do góry i zdobywanie nagród pieniężnych.

Niezwykle charakterystycznym elementem gry jest jej mieszanka humoru, folkloru japońskiego i fantastycznych elementów. Gra zachwyca kolorową oprawą wizualną, urozmaiconymi poziomami i ciekawymi przeciwnikami. Dodatkowo, soundtrack gry jest pełen urokliwej muzyki, która doskonale wprowadza w atmosferę japońskiego świata gry.

The Legend of the Mystical Ninja to gra, która łączy w sobie wiele różnych elementów rozgrywki i zapewnia rozrywkę zarówno dla pojedynczego gracza, jak i dwóch graczy w trybie współpracy, co czyni ją jednym z klasyków na SNES.

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1991 rok
  • Gatunek: Akcja, Platformowa
  • Wydawca: Konami
  • Platforma: Super Nintendo Entertainment System (SNES)
  • Ilość graczy: 1 lub 2 (tryb współpracy)

Graj online

Zagraj online w The Legend of the Mystical Ninja i wyrusz w niezwykłą przygodę u boku Goemona i Ebisumaru. Razem stawcie czoła przeciwnikom, eksplorujcie tajemnicze lokacje i ratujcie porwaną dziewczynę. Ciesz się unikalnym stylem artystycznym i charakterystyczną atmosferą japońskiego świata gry.

Film z rozgrywki The Legend of the Mystical Ninja

Postaw mi kawę na buycoffee.to