The Legend of Zelda: A Link to the Past

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

The Legend of Zelda: A Link to the Past online SNES

Opis gry

The Legend of Zelda: A Link to the Past to trzecia odsłona kultowej serii gier przygodowych "The Legend of Zelda" stworzona przez firmę Nintendo. Gra została wydana na konsolę Super Nintendo Entertainment System (SNES) i szybko stała się jednym z klasyków gatunku.

Gracz wciela się w rolę Linka, młodego bohatera, który wyrusza na niebezpieczną misję, aby uratować księżniczkę Zeldę i pokonać złowrogiego złoczyńcę Agahnima. Rozgrywka to połączenie eksploracji, łamigłówek, walki i zbierania przedmiotów. Gracz musi przemierzać różnorodne lokacje, rozwiązywać zagadki, walczyć z potworami i zdobywać nowe umiejętności oraz przedmioty, które pomogą mu w podróży.

A Link to the Past wyróżnia się znakomitą oprawą graficzną jak na ówczesne standardy, bogatym światem gry do eksploracji oraz rozbudowaną fabułą. Świat Hyrule jest pełen tajemniczych miejsc, sekretnych przejść i różnorodnych postaci. Gra oferuje również licznych bossów, których pokonanie wymaga zręczności i taktyki.

Lista poziomów

 1. Zamek Hyrule
 2. Wschodnie Palace
 3. Pustynia
 4. Wioska Kakariko
 5. Las
 6. Jezioro Hylia
 7. Góry
 8. Lochy

Muzyka w grze, skomponowana przez Koji Kondo, stała się klasyczną ścieżką dźwiękową, a motyw przewodni serii "The Legend of Zelda" jest rozpoznawalny na całym świecie.

Legendarna gra

The Legend of Zelda: A Link to the Past to nie tylko jedna z najlepiej ocenianych gier w historii, ale także tytuł, który wpłynął na kształtowanie gatunku gier przygodowych. To pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika gier wideo i przygód.

Graj online

Zagraj online w grę The Legend of Zelda: A Link to the Past, wydaną w 1991 roku na konsolę do gier Super Nintendo Entertainment System (SNES), w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Podstawowe informacje

 • Data wydania: 21 listopada 1991 roku
 • Gatunek: Akcja, przygodowa
 • Wydawca: Nintendo
 • Platforma: Super Nintendo Entertainment System (SNES)
 • Ilość graczy: 1

Film z rozgrywki The Legend of Zelda: A Link to the Past

Postaw mi kawę na buycoffee.to