Tiny Toon Adventures: Wacky Sports Challenge

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Tiny Toon Adventures - Wacky Sports Challenge

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1994
  • Gatunek: Sportowa
  • Ilość graczy: 1 - 2
  • Wydawca: Konami
  • Platforma: Super Nintendo Entertainment System (SNES)

Opis gry

Tiny Toon Adventures: Wacky Sports Challenge to gra sportowa na konsolę Super Nintendo Entertainment System (SNES), wydana w 1994 roku przez Konami. Gra oparta jest na serialu animowanym Tiny Toon Adventures i pozwala graczowi wybrać jedną z czterech postaci: Buster Bunny, Babs Bunny, Plucky Duck lub Dizzy Devil, aby wziąć udział w różnych olimpijskich wydarzeniach.

Rozgrywka

>W grze dostępnych jest kilka różnych dyscyplin sportowych do wyboru, w tym skok na bungee, bieganie, rzut młotem i tor przeszkód. Istnieją cztery poziomy trudności, każdy z około sześcioma do siedmioma wydarzeniami. Gra została pozytywnie oceniona przez krytyków i jest uważana za jedną z najlepszych gier na SNES opartych na serii Tiny Toon Adventures.

Multiplayer

W grze dostępne są również tryby dla wielu graczy, w których gracze mogą rywalizować ze sobą w różnych wydarzeniach. Jest to jedna z niewielu gier na SNES, która obsługuje kontroler SNES Multitap, umożliwiający grę dla maksymalnie czterech graczy jednocześnie.

Graj online

Zagraj online w grę Tiny Toon Adventures - Wacky Sports Challenge wydaną na konsolę do gier Super Nintendo Entertainment System (SNES) w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Film z rozgrywki Tiny Toon Adventures - Wacky Sports Challenge