U.N. Squadron

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

U.N. Squadron

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1989 (w Japonii jako "Area 88"), 1991 (w Ameryce Północnej jako "U.N. Squadron")
  • Gatunek: Strzelanka 2D
  • Ilość graczy: 1 lub 2 (tryb współpracy)
  • Wydawca: Capcom
  • Platforma: Super Nintendo Entertainment System (SNES)

Opis gry

U.N. Squadron, znane w Japonii jako "Area 88", to strzelanka 2D, która przenosi graczy w świat lotnictwa wojskowego. Gra jest oparta na japońskim komiksie i anime o tym samym tytule. Gracze wcielają się w rolę pilotów najemników, którzy stawiają czoła niebezpieczeństwom na niebie i w powietrzu, walcząc z nieprzyjaciółmi i zbierając punkty za zestrzeliwane samoloty wroga.

Rozgrywka

U.N. Squadron oferuje dynamiczną rozgrywkę, w której gracz może wybrać jednego z trzech pilotów: Shin Kazama, Mickey Simon lub Greg Gates, z każdym z nich posiadającym unikalne umiejętności. Gracz może również wybierać między różnymi rodzajami samolotów, każdy z własnymi cechami i uzbrojeniem. Tryb współpracy pozwala dwóm graczom łączyć siły i wspólnie pokonywać wrogów, co dodaje element strategiczny do rozgrywki. Gra skupia się na misjach polegających na eliminowaniu wrogich sił powietrznych i naziemnych. W miarę postępu w rozgrywce, gracz zdobywa punkty, które można wykorzystać na ulepszenia i zakup nowych samolotów. Wszyscy piloci zaczynają ze stanem konta $3000 i podstawowym samolotem F8 Crusader, a mogą kupować inne samoloty i broń w miarę postępów. Gra wyróżnia się na tle podobnych tym, że nasz samolot ma swój pasek życia - nie giniemy po jednym trafieniu.

Graj online

Zagraj online w grę U.N. Squadron wydaną na konsolę do gier SNES w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Film z rozgrywki U.N. Squadron na SNES