Hack - Pegasus-Online.pl

A Super Mario Adventure

A Super Mario Adventure to bardzo przyjemny hack Super Mario World stworzony przez GammaV. Znajdziemy tu bardzo dużo nowej grafiki, świetnie zaprojektowane levele, zupełnie nową muzykę jak i zremiksowane kawałki i wiele innych atrakcji. Warto sprawdzić! Gra jest dość łatwa, początkujący odnajdą się dość łatwo.

Dragon Ball Kart 64

Świat Dragon Ball jest zagrożony, jedyna możliwość uratowania go to wygrana w wyścigu gokartów! Gra jest przeróbką Mario Kart 64. W grze mamy do wyboru: Goku, Frieza, Trunks, Krillin, Piccolo, Beerus, Vegeta oraz Cell. Trasy w grze dostały nowe tekstury aby pasować do uniwersum Dragon Ball. Warto sprawdzić!

Mario Mania

Mario Mania to bardzo przyjemny hack Super Mario World, znajdziemy tu kilka nowych power-upów, bardzo przyjemne poziomy takie jak plaża z zamkami z piasku i wściekłymi krabami, morze, kraina chmur z deszczem i burzą, pustynie z palmami kokosowymi, a nawet wyspę wulkaniczną czy cmentarz.

Need for Speed: High Stakes

Need for Speed: High Stakes to czwarta część kultowej serii gier wyścigowych "Need for Speed", wydana na PS1. W Europie znana pod tytułem Need for Speed: Road Challenge. Gracze mają do dyspozycji szeroki wybór egzotycznych samochodów sportowych, od bardziej przystępnych modeli wydajności, takich jak BMW Z3 i Chevrolet Camaro, po bardziej egzotyczne samochody sportowe, takie jak Ferrari F50 i McLaren F1.