Witaj na stronie poświęconej klasycznym grom oraz legendarnej konsoli Pegasus! Przenieś się w czasie i odkryj Stare gry online, które wzbudzały w dzieciństwie zachwyt i emocje. Damy pochłonąć się nostalgii, powspominamy i przywołamy ducha tamtych lat, gdy gracze z całego świata cieszyli się prostotą i wciągającym światem pikseli. Gry online z lat 80, 90 i 00 w przeglądarce za darmo. Contra, Mario, Dizzy, Goal 3, Pokemon, Tetris, Bomberman i wiele innych gier z dawnych lat. NOWE Flash Dragon Ball Disney Gameboy Advance SNES Amiga Playstation N64 Sega Arcade Mario Dizzy Pokemon Sonic Mortal Kombat

Lady Sia 2001 GBA

Lady Sia

Lady Sia to platformówka z elementami fantasy stworzona dla konsoli GBA. W grze wcielasz się w postać Lady Sia, księżniczki z dalekiego kontynentu, zamieszkałego przez mityczne stworzenia. Twoim zadaniem jest pokonanie T'soas, rasy stworzeń stworzonych przez złośliwego czarodzieja Onimena.

Crystalis 1990 NES

Crystalis

Crystalis to gra action RPG stworzona przez SNK, wydana na konsolę NES w 1990 roku. Gra łączy w sobie elementy fantasy, postapokalipsy i magii, oferując graczom głęboką fabułę, rozbudowany system walki oraz eksplorację świata pełnego tajemnic i niebezpieczeństw.

Spyro 2 - Season of Flame GBA

Spyro 2 - Season of Flame

Spyro 2: Season of Flame to kontynuacja popularnej gry z platformy GBA, osadzonej w świecie przygód fioletowego smoka Spyro. W tej odsłonie gracze ponownie wcielają się w postać Spyro, aby ocalić magiczne królestwo przed nowym zagrożeniem. Jest to piąta odsłona serii gier Spyro i sequel gry "Spyro: Season of Ice".

Wave Race 64

Wave Race 64

Wave Race 64 to ikoniczna gra wyścigowa, wydana na konsolę Nintendo 64, która przenosi graczy na niesamowite tory wodne, oferując emocjonujące zawody na wodnym skuterze. Gra wyróżnia się niesamowicie realistycznym modelem fizyki wody, co sprawia, że doświadczenie gry było czymś niezwykłym.