Logiczna - Pegasus-Online.pl

Bubble Shooter

Bubble Shooter to klasyczna i uzależniająca gra logiczna, która zyskała ogromną popularność ze względu na prostą, a zarazem wciągającą rozgrywkę. Gracze strzelają bańkami, próbując oczyścić planszę z kolorowych baniek poprzez tworzenie grup trzech lub więcej baniek o tym samym kolorze.

Goof Troop

Goof Troop to urocza gra przygodowa z elementami logicznymi na SNES, stworzona przez Capcom. Gra jest oparta na popularnym serialu animowanym Disneya o tej samej nazwie, a gracze wcielają się w postacie Goofy'ego i Maxa, ojca i syna, którzy wyruszają na tropikalną wyspę, aby uratować swoich sąsiadów, Pete’a i jego syna PJ, porwanych przez piratów.

Ogień i Woda 1: Leśna Świątynia

Fireboy and Watergirl in The Forest Temple w Polsce znana pod tytułem Ogień i Woda 1: Leśna Świątynia to popularna gra logiczna z elementami platformówki, która zdobyła ogromną popularność wśród fanów gier przeglądarkowych. Gra skupia się na unikalnej współpracy między dwiema postaciami – Fireboy, reprezentującym ogień, i Watergirl, reprezentującą wodę. Razem muszą pokonywać trudne poziomy, zbierać kryształy i rozwiązywać zagadki w leśnej świątyni.