Witaj na naszej stronie internetowej poświęconej klasycznym grom oraz legendarnej konsoli Pegasus! Przenieś się w czasie i odkryj stare gry online, które wzbudzały w dzieciństwie zachwyt i emocje. Damy pochłonąć się nostalgii, powspominamy i przywołamy ducha tamtych lat, gdy gracze z całego świata cieszyli się prostotą i wciągającym światem pikseli. Zagraj w gry z serii Super Mario Bros, czołgi, Contrę i wiele innych klasyków tamtych lat.

Gry od niedawna działają na SMARTFONACH - zapraszamy do zabawy :)

Shinobi III: Return of the Ninja Master Genesis Megadrive 1993

Shinobi III: Return of the Ninja Master

Shinobi III: Return of the Ninja Master to trzecia część klasycznej serii gier akcji "Shinobi." Wcielasz się w rolę Joe Musashiego, wybitnego ninja, który musi stawić czoła swojemu największemu wrogowi, organizacji morderców Zeed, która tajnie odbudowuje swoją siłę w Japonii po bitwie w Neo City.

Top Gear 1992 SNES

Top Gear

Legendarne wyścigi samochodowe, które zyskały ogromną popularność na platformie SNES w latach 90. Gra oferuje szybką i ekscytującą rozgrywkę, w której gracze ścigają się na różnych trasach na całym świecie, starając się wygrać mistrzostwa w rajdach samochodowych.

Valis III Megadrive / Genesis 1991

Valis III

Wcielasz się w postać Yuko Ahso, młodej kobiety, która zostaje wybrana jako bohaterka walcząca przeciwko mrocznym siłom Króla Glamesa który zagroża jej światu Vecanti. Yuko jest uzbrojona w magiczny miecz o nazwie Valis, który nadaje jej nadzwyczajne moce.