Poszukaj swoich ulubionych gier retro w porządku alfabetycznym :)

Gry od niedawna działają na SMARTFONACH - zapraszamy do zabawy :)

Bram Stoker's Dracula 1993 NES

Bram Stoker's Dracula

Gra platformowa oparta na słynnej powieści "Drakula" autorstwa Brama Stokera oraz na filmie "Bram Stoker's Dracula" z 1992 roku, który był adaptacją powieści. W grze wcielasz się w postać Jonathana Harkera, który próbuje pokonać hrabiego Drakulę i uwolnić ukochaną Mina Murray.

Chuck Rock II: Son of Chuck 1993 Genesis / Megadrive

Chuck Rock II: Son of Chuck to kontynuacja popularnej platformówki Chuck Rock, która przenosi graczy w czasie i pozwala wcielić się w syna głównego bohatera, Chucka Rocka Jr. Wcielasz się w małego chłopca z maczugą, który wyrusza na niebezpieczną przygodę, aby uratować swojego ojca, który został porwany.

Code Name: Viper 1990 NES

Wcielając się w postać agenta Vipera, gracze przemierzają niebezpieczne terytoria, rozprawiając się z przestępcami narkotykowymi i ratują zakładników.

Comix Zone 1995 Genesis / Megadrive

Gracz wciela się w postać komiksowego twórcy o imieniu Sketch Turner. Po magicznym uderzeniu pioruna zostaje przeniesiony do swojego własnego komiksu.

Contra 4 DS 2007

Fabuła gry rozgrywa się dwa lata po wydarzeniach z Contra III: The Alien Wars. Po pokonaniu Red Falcon, nowa jednostka o nazwie "Black Viper" zaczyna atakować rasę ludzką. Bill Rizer i Lance Bean dołączają do Mad Dog i Scorpion, gdy wracają do fikcyjnego archipelagu Galuga.

Crash Bandicoot - The Huge Adventure / XS GBA

Gra opowiada historię Crasha, który musi uratować Ziemię po tym jak zły Doktor Neo Certex sprowadził Ziemię do mikroskopijnych rozmiarów. Crash musi zebrać Kryształy, aby zasilić urządzenie, które przywróci Ziemi właściwy rozmiar

Desert Demolition Starring Road Runner and Wile E. Coyote 1995 Genesis / Megadrive

Gracze mają możliwość wyboru jednej z dwóch grywalnych postaci: Road Runnera, najszybszego ptaka na świecie, lub Wilego E. Coyote, wiecznie próbującego złapać Road Runnara.

Dig Dug NES

Dig Dug to klasyczna gra arcade, w której gracz kontroluje postać o imieniu Dig Dug, który musi wykopać tunele w ziemi i pokonać przeciwników, używając pompki do nadmuchiwania ich na tyle, aby eksplodowali.