Addams Family The - Pugsley's Scavenger Hunt

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Addams Family The - Pugsley's Scavenger Hunt

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1993
  • Gatunek: Platformowa, przygodowa
  • Ilość graczy: 1
  • Wydawca: Ocean
  • Platforma: NES

Opis gry

Addams Family The - Pugsley's Scavenger Hunt to platformowa gra przygodowa oparta na uniwersum znanego z serii komiksów, filmów i telewizyjnych produkcji o Rodzinie Addamsów. Gra została wydana przez Ocean w 1993 roku na konsolę NES.

Rozgrywka

W grze gracze wcielają się w postać Pugsley'ego Addamsa, syna rodziny Addamsów. Celem gry jest odkrycie i odnalezienie zaginionych rzeczy, które ukryła jego złośliwa siostra Wednesday. Rzeczy zostały rozrzucone po różnych miejscach, takich jak opuszczony cmentarz czy nawiedzony dom. Każde miejsce kryje w sobie wyzwania i zagadki, które trzeba rozwiązać, aby zdobyć kolejne przedmioty. Zwiedzimy całą posiadłość Addams’ów od ogrodu pełnego demonów i duchów, aż po ogromne komnaty każdego z członków rodziny. Gra cechuje się tym, że jest nieliniowa, można dowolnie wybierać kolejność poziomów przechodząc przez wybrane drzwi. Potwory można eliminować przez naskok na nie.

Rozgrywka łączy elementy platformowe z zagadkami, a także umożliwia interakcję z postaciami znanymi z serii, takimi jak Gomez, Morticia czy Fester. Gracze będą musieli przemieszczać się przez różnorodne lokacje, pokonując przeciwników i unikając pułapek.

Charakterystyczny klimat

Atmosfera gry oddaje mroczny, lecz humorystyczny klimat znany z przygód Rodziny Addamsów. Grafika i dźwięki są zgodne z estetyką serii, tworząc unikalne wrażenia podczas rozgrywki.

Zapowiedź gry

Postaw mi kawę na buycoffee.to