Adventure Island 2

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Adventure Island II online

Opis gry

Adventure Island 2 to klasyczna platformowa gra wydana przez Hudson Soft w 1991 roku. Jest to druga część popularnej serii Adventure Island, która przenosi graczy w pełną przygód podróż po egzotycznych wyspach wraz z głównym bohaterem, Master Higginsem.

Rozgrywka

W Adventure Island 2 gracze wcielają się w postać Mastera Higginse'a, który musi ocalić swoją dziewczynę, Tinę, porwaną przez złego czarnoksiężnika. Podczas przygody Master Higgins będzie musiał pokonać różnorodne przeciwności losu, takie jak przeszkody, wrogowie i pułapki, aby dotrzeć do swojego celu.

Gra oferuje różnorodne poziomy, które przenoszą graczy do różnych środowisk, takich jak lasy, jaskinie, plaże i wulkany. Każdy poziom skrywa tajemnice i ukryte przedmioty, które mogą pomóc Masterowi Higginsowi w jego misji. Gracze będą również musieli zbierać pożywienie, aby utrzymać poziom energii bohatera.

Master Higgins ma specjalne umiejętności, takie jak bieganie, skakanie i rzucanie siekierami, które mogą służyć jako broń przeciwko wrogom. Gracze będą również znaleźć jajka, które mogą złapać i wylęgną się z nich różne dinozaury, które będą towarzyszyć Masterowi Higginsowi i pomagać mu w trudnych sytuacjach.

Adventure Island II oferuje wyzwania, zręcznościowe elementy rozgrywki i nostalgiczny urok retro gier platformowych. Czy jesteś gotowy, aby wyruszyć w pełną przygód podróż z Masterem Higginsem i ocalić Tinę?

Wybierz swojego dinozaura

Gdy zbierzemy jaja z dinozaurami, możemy ich używać z menu. Do wyboru mamy:

  • Czerwony camptosaurus: zieje ogniem oraz do pewnego momentu potrafi pływać w lawie
  • Niebieski camptosaurus: lodowy dinozaur atakuje strzelając z ogona, nie ślizga się na lodzie
  • Elasmosaurus: pływający pod wodą dinozaur, pozwala nam pokonywać podwodne etapy szybciej, można z jego grzbietu rzucać młotkami, inne dinozaury użyte pod wodą giną natychmiast.
  • Pteranodon : latający dinozaur pozwala omijać przeszkody, może również zrzucać kamienie

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1991
  • Gatunek: Platformowa
  • Ilość graczy: 1
  • Wydawca: Hudson Soft

Przejście całego Adventure Island 2 - gameplay

Postaw mi kawę na buycoffee.to