Batman

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Batman online (1989) NES

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1989
  • Gatunek: Akcji, platformowa
  • Ilość graczy: 1
  • Wydawca: Sunsoft
  • Platforma: NES

Opis

Batman to gra oparta na filmie Tima Burtona Batman z 1989 roku. Zawiera pięć poziomów kończących się pojedynkiem z Jokerem w dzwonicy katedry Gotham.

Rozgrywka

Gra Batman ma mechanikę, która była nietypowa dla gier platformowych z bocznym przewijaniem w tamtym czasie, głównie dzięki samemu NES-owi. W przeciwieństwie do innej gry Batmana wydanej na Mega Drive / Genesis, Batman ma zdolność skakania ze ściany na ścianę, co przypomina mechanikę w Ninja Gaiden. Jest również w stanie używać trzech broni miotających: batarangu, batdisk i batpoon.

Batman przypomina sobie Jokera jako mordercę swoich rodziców, gdy był dzieckiem i z pełną siłą musi pokonać Jokera i uratować dobrych ludzi Gotham City oraz pomścić śmierć swoich rodziców. Batman jest uzbrojony w specjalne bronie i niesamowitą siłę.

Graj online

Zagraj online w grę Batman wydaną w 1989 roku na konsolę Nintendo Entertainment System (NES) w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze. Przyjdź z pomocą Batmanowi w jego misji walki ze złem i przywrócenia spokoju w Gotham City.

Film z rozgrywki Batman (NES)

Postaw mi kawę na buycoffee.to