Big Nose the Caveman


sterowanie-pegasuskup pegasusa

Big Nose The Caveman - Opis

W grze wcielasz się w postać jaskiniowca, twoim zadaniem jest upolowanie pterodaktyla. W tym celu przemierzysz 4 duże wyspy (Paradise Island, Monster Island, Terror Island i Chaos Island), na każdą składa się 6-7 plansz. Po drodze walczysz z dużą ilością dinozaurów za pomocą jakże by inaczej - maczugi. Każdy poziom zakończony jest bossem którego należy pokonać. Będzie ci dane latać za pomocą maczugi, którą można ulepszać. Czego się nie robi z głodu?

Big Nose the Caveman – dobrze znana wszystkim posiadaczom kultowej Złotej Piątki gra o sympatycznym, nieokiełznanym jaskiniowcu z wielkim… nosem. Podobnie jak drugi tytuł o owym jaskiniowcu Big Nose Freaks Out gra należy do gatunku platformówek. Bardzo zły i przebiegły pterodaktyl kradnie nasze cenną kolekcje kości i nasz dzielny dzikus wyrusza z misją ich odzyskania. Przemierzamy kilka odmiennych wysp z których każda charakteryzuję się swoim własnym niepowtarzalnym klimatem. Wielki plus dla autorów tej produkcji należy się za oprawę audio video. Stoi ona bowiem na najwyższym poziomie. Do tego etapy są bardzo zróżnicowane i maja liczne sekrety a końcowe walki z bossami w postaci dinozaurów i podobnych istot umilają rozgrywkę. Głównym orężem walki naszego Wielkiego Nochala jest maczuga ale z czasem zyskujemy możliwość odbijania nią kamieni co znacznie walkę na dystans. Gra jest ładna z bardzo dobrą ścieżką muzyczną. Podobnie jak reszta gier spod igły Codemasters jest to kwintesencja grywalności i klasa sama w sobie.

Przejście całego Big Nose The Caveman

INSTRUKCJA:

UWAGA - GRY NIE DZIAŁAJĄ Z WŁĄCZONYM ADBLOCKIEM!
Kliknij START GAME, poczekaj chwilę na załadowanie gry, następnie naduś SKIP AD, lub poczekaj na koniec reklamy, następnie kliknij do góry w ikonę "pauzy", ciesz się grą. Jeżeli sterowanie nie reaguje to kliknij myszką w ekran z grą.