Bubble Bobble

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Bubble Bobble online

Opis gry

Bubble Bobble to klasyczna gra platformowa stworzona przez firmę Taito. Gracze wcielają się w postacie Bub i Bob, dwóch młodych smoków, których celem jest pokonanie złego maga i uwolnienie swoich ukochanych, porwanych przez niego. Rozgrywka polega na przemierzaniu plansz pełnych platform i wrogów oraz pokonywaniu przeciwników poprzez wypuszczanie na nich baniek mydlanych. Bub i Bob muszą uwięzić wrogów w bańkach, a następnie uderzyć w nie, aby zdobyć punkty i przejść do kolejnych poziomów. Każdy pokonany w ten sposób wróg zamienia się w przedmiot do jedzenia, który można podnieść za dodatkowe punkty.

Gra jest znana z charakterystycznego stylu rozgrywki kooperacyjnej, dzięki czemu dwaj gracze mogą współpracować, aby pokonać przeciwników i przejść kolejne etapy gry. Przechodzenie przez różnorodne poziomy wymaga strategii, a gracze muszą unikać wrogów i pułapek, a jednocześnie zbierać przedmioty i bonusy ukryte w planszach.

Bob i Bub mają także ograniczony czas na ukończenie poziomu, co dodaje wyzwania rozgrywce. W miarę jak gracze pokonują wrogów i zbierają przedmioty, zdobywają punkty i mogą otrzymać dodatkowe życia.

Graj online

Zagraj online w klasyczną grę Bubble Bobble wydaną w 1986 roku na konsolę Nintendo Entertainment System (NES) i ciesz się tym uroczym tytułem w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze. Możesz zaprosić przyjaciela na wspólną zabawę lub rywalizację na planszach pełnych bańek mydlanych i uroczych smoków.

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 1986
  • Gatunek: Platformowa
  • Wydawca: Taito
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)
  • Ilość graczy: 1-2 (współpraca lub rywalizacja)

Gameplay z gry Bubble Bobble (NES)

Postaw mi kawę na buycoffee.to