Circus Charlie - Cyrk

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Circus Charlie

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1984
  • Gatunek: Zręcznościowa, Platformowa
  • Ilość graczy: 1 - 2
  • Wydawca: Konami
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)

Opis gry

Przeskakiwanie małpek na linie, szalona jazda na piłce i skoki przez płonące obręcze na grzbiecie lwa - wszystkie te atrakcje czekają na ciebie.

Circus Charlie - jedna z nielicznych gier na Nes/Pegasus traktowana o tematyce cyrku. Jest to prosta gra zręcznościowa, w której wcielamy się w postać akrobaty cyrkowego tudzież klauna o imieniu Charlie i przemierzając plansze pokonujemy różnorakie przeszkody. Skaczemy po trampolinach, turlamy się na wielkiej piłce czy skaczemy przez nadbiegające małpiszony. W niektórych etapach z pomocą przychodzą nam zwierzaki i tak na lwie pokonujemy płonące obręcze, na koniu zaś fikamy przez rozlokowane na różnej wysokości platformy. Circus to fajna zręcznościowa gra wymagająca od gracza odrobiny zdolności manualnych i refleksu.

Różnorodne poziomy

Gra oferuje różnorodne poziomy z unikalnymi zadaniami. Każdy poziom reprezentuje inną arenę cyrkową, co dodaje zróżnicowania i nowych wyzwań do rozgrywki.

Tryb dwóch graczy

Circus Charlie umożliwia tryb gry dla dwóch graczy, co pozwala na współzawodnictwo lub współpracę podczas wykonywania cyrkowych akrobacji.

Circus Charlie w akcji - gameplay

Postaw mi kawę na buycoffee.to