Donkey Kong 3

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Donkey Kong 3 online

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1983 rok
  • Gatunek: Strzelanka, zręcznościowa
  • Wydawca: Nintendo
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)

Opis rozgrywki

Donkey Kong 3 to trzecia część klasycznego cyklu gier Donkey Kong wydanej przez Nintendo na konsolę NES. Gra ta, wydana w 1983 roku, różni się znacznie od swoich poprzedniczek i jest bardziej zręcznościową grą niż tradycyjną grą platformową.

W grze wcielasz się w postać Stanleya, ogrodnika, który staje do walki z Donkey Kongiem, który zajął Twój ogród. Rozgrywka skupia się na obronie roślin Stanleya przed atakami Donkey Konga i owadów. Głównym celem jest odstraszanie przeciwników za pomocą sprayu, którym dysponuje Stanley. Twoim zadaniem jest utrzymanie roślin w dobrym stanie, unikając uszkodzeń spowodowanych atakami Donkey Konga i innych wrogów.

Gra oferuje różnorodne poziomy z coraz to trudniejszymi przeciwnikami i wyzwaniami. Musisz skupić się na precyzyjnym celowaniu w przeciwników i zarządzaniu ogródkiem, aby zapewnić sobie sukces. W miarę jak gra się rozwija, poziomy stają się bardziej wymagające i emocjonujące.

Graj online

Zagraj online w grę Donkey Kong 3 wydaną w 1983 roku na konsolę do gier Nintendo Entertainment System (NES) w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Film z rozgrywki Donkey Kong 3 (NES)

Postaw mi kawę na buycoffee.to