Go! Dizzy Go!

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Go! Dizzy Go!

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1993
  • Gatunek: Platformowa
  • Wydawca: Camerica
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)
  • Ilość graczy: 1

W grze Go! Dizzy Go! kierujemy postacią sympatycznego jaja o imieniu Dizzy, bohater znany z kilku innych gier. Musimy zebrać wszystkie owoce z planszy przed upływem czasu. Można przesuwać ściany złożone z bloków aby sobie pomóc. Należy unikać przeciwników.

Fabuła

Fabuła gry opowiada o tym, jak odwieczny wróg Dizzy’ego, Zły Czarodziej Zaks, porwał przyjaciół Dizzy’ego i wysłał ich do różnych i dziwnych nowych światów. Dizzy i jego przyjaciel Denzil muszą przejść przez labirynty czarodzieja i uratować swoich przyjaciół.

Bonusowe poziomy

Po zebraniu wszystkich owoców na planszy gracz jest kierowany do poziomu bonusuwego. W bonusie panują nieco inne zasady: nie ma przeciwników, ale jest ograniczony czas. Należy w nim zebrać owoce, zanim czas się skończy.

Zagraj z przyjacielem

Tryb multiplayer pozwala na grę jednocześnie dwóch graczy, jeden steruje postacią Dizzy’ego, drugi natomiast kieruje Denzilem. Zabawa gwarantowana.

Film z przejścia Go! Dizzy Go! - gameplay

Postaw mi kawę na buycoffee.to