Home Alone 2 - Lost in New York

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Home Alone 2: Lost in New York

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1992 rok
  • Gatunek: Platformowa
  • Ilość graczy: 1
  • Wydawca: THQ
  • Platforma: NES

Opis gry

Home Alone 2: Lost in New York to gra oparta na filmie o tym samym tytule. Gracz wciela się w postać Kevina McCallistera, który przypadkiem zostaje pozostawiony sam w wielkim hotelu w Nowym Jorku podczas świąt Bożego Narodzenia. Twoim zadaniem jest pomóc Kevinowi uniknąć złodzieii i przeżyć w wielkim mieście.

Nowy Jork w pixelach

W grze gracz kontroluje Kevina McCallistera, który samotnie przemierza Nowy Jork. Lokacje obejmują Plaza Hotel, Central Park, dom wuja Kevina i ulice Nowego Jorku. Kevin jako broni używa pistoletu z dartami, na wodę. Używanie naszyjnika spowoduje, że chodzący przeciwnicy ześlizgną się z ekranu (nawiązując do sceny, w której Kevin używa pereł z naszyjnika, aby potknąć swoich prześladowców). Power-upy obejmują kawałki pizzy, całą pizzę, ciastka, dzwonki czy lizaki.

Przeciwnicy

W trakcie rozgrywki Kevin będzie musiał stawić czoła złodziejom z filmu - Harry i Marv. Gracz musi być sprytny i użyć dostępnych środków, aby ich pokonać i uciec od nich. Podczas naszej podróży przeszkadzać będą nam również min. mewy, szczury czy nietoprze.

Film z przejścia gry Home Alone 2: Lost in New York- gameplay