Jetsons, The - Cogswell's Caper!

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Jetsons: Cogswell's Caper! online

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1992 rok
  • Gatunek: Platformowa
  • Wydawca: Taito
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)
  • Ilość graczy: 1

Opis gry

Jetsons: Cogswell's Caper! to gra platformowa oparta na popularnym serialu animowanym studia Hanna-Barbera "Jetsonowie". Gracz wciela się w George'a Jetsona, głównego bohatera, który musi uratować swoją rodzinę i miasto przed spiskiem przeciwko nim. Głównym złoczyńcą jest Cogswell, pracodawca George'a, który planuje przejąć kontrolę nad miastem Orbit City i wprowadzić w nim chaos.

Gracz przemierza różnorodne poziomy, w tym dom Jetsonów, kosmiczne stacje i wiele innych miejsc znanego świata Jetsonów. W trakcie gry gracz może także napotkać bohaterów znanego serialu, takich jak jego żona Jane i dzieci: Judy i Elroy, którzy pomagają mu w trudnych momentach.

George może chodzić, kucać i skakać (za pomocą plecaka odrzutowego). Każdy poziom jest usiany skrzynkami i innymi przedmiotami, które George może podnosić i rzucać w wrogów. Gra jest osadzona w retrofuturystycznym świecie Jetsonów, więc są też liczne przełączniki na ścianach, które mogą robić niesamowite rzeczy jak np. odwracanie grawitacji.

Graj online

Zagraj online w grę Jetsons: Cogswell's Caper! wydaną w 1992 roku na konsolę do gier Nintendo Entertainment System (NES) w swojej przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Film z rozgrywki gry Jetsons: Cogswell's Caper! na NES

Postaw mi kawę na buycoffee.to