Popeye

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Popeye

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1982
  • Gatunek: Akcji
  • Ilość graczy: 1
  • Wydawca: Nintendo
  • Platforma: NES

Opis

Popeye to gra akcji wydana przez Nintendo w 1982 roku na konsolę NES. Gracze wcielają się w postać Popeye'a i muszą zbierać serca, które rzuca Olivia Palito, jednocześnie unikając Bluto i innych przeszkód.

Rozgrywka

W grze Popeye gracze kontrolują Popeye'a i muszą zbierać serca, które rzuca Olivia Palito. Popeye może poruszać się w lewo i prawo oraz skakać, aby unikać przeszkód i wrogów. Jeśli Popeye zostanie trafiony przez Bluto lub innego wroga, traci życie.

Gra składa się z kilku poziomów o rosnącym stopniu trudności. Na każdym poziomie gracze muszą zebrać określoną liczbę serc, aby przejść do następnego poziomu. W trakcie rozgrywki gracze mogą również zbierać szpinak, który daje Popeye'owi dodatkową siłę i umożliwia mu chwilowe pokonanie Bluto.

Popeye to klasyczna gra akcji z sympatycznym bohaterem i prostą, ale wciągającą rozgrywką. Czy jesteś gotów pomóc Popeye'owi zdobyć serce Olivii Palito?

Wideo z gry Popeye - gameplay