Yo! Noid

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Yo! Noid

Opis gry

Yo! Noid to platformowa gra akcji, wydana przez Capcom, bazująca na postaci reklamowej Noida, stworzonej jako maskotka dla Domino's Pizza. Gracz wciela się w postać Noida, skacząc między budynkami, unikając pułapek i wrogów oraz zbierając punkty w pełnych humoru i wyzwań poziomach.

Rozgrywka polega na przejściu przez różnorodne poziomy, zwiedzaniu miasta i wykonaniu różnorodnych zadań. Gracz będzie skakać, unikać przeszkód, pokonywać wrogów i zdobywać punkty w trakcie podróży przez pełne kolorów i animacji lokacje.

Yo! Noid wyróżnia się nietypową tematyką, humorystycznym podejściem i wyzwania stawiane graczowi w trakcie rozgrywki. Gra zapewnia wiele poziomów, w tym bonusowe rundy, które dodają do jej różnorodności.

Fabuła

Fabuła gry kręci się wokół postaci o imieniu Mr. Green i jego stworzeń przypominających śluz, które sieją chaos w Nowym Jorku. W odpowiedzi na to, burmistrz Nowego Jorku postanawia wezwać Noida, aby ten powstrzymał swojego złego sobowtóra, uratował wszystkich i otrzymał za to ogromną nagrodę w postaci pizzy.

Noid, nasz bohater, nie ma paska życia i traci życie, gdy zetknie się z wrogiem lub skończy mu się czas na ukończenie poziomu. Jako broń używa yo-yo, ale może również zbierać punkty magiczne poprzez zbieranie zwojów i używać ich do wykonania ataków czyszczących ekran lub bardzo rzadkich power-upów.

Większość poziomów pokonuje pieszo, ale są też wyjątki, takie jak jazda na deskorolce czy lot autogirem. W grze występują różne mini-gry. Na przykład w jednym z poziomów Yo! Noid używa "Pizza Crusher", nawiązując do reklam "Avoid the Noid".

Ciekawostki

Ciekawostką jest fakt, że instrukcja do gry Yo! Noid zawierała kupon na pizzę Domino's o wartości 1 dolar.

Wersja japońska gry znana pod nazwą Kamen no Ninja Hanamaru i Yo! Noid różnią się nieco. Na przykład walki z bossami w Hanamaru wykorzystują system oparty na kartach, podczas gdy Yo! Noid skupia się na konkursach jedzenia pizzy.

Graj online

Zagraj online w grę Yo! Noid, wydaną na konsolę Nintendo Entertainment System (NES) w 1990 roku, bezpośrednio w przeglądarce na smartfonie i komputerze.

Film z rozgrywki Yo! Noid (NES)

Podstawowe informacje

  • Data premiery: 1990
  • Gatunek: Platformowa
  • Wydawca: Capcom
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)
  • Ilość graczy: 1
Postaw mi kawę na buycoffee.to