Dragon Ball Z: Kyoushuu!

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Dragon Ball Z: Kyoushuu! Saiya Jin

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1990
  • Gatunek: Bijatyka / Przygodowa z elementami RPG
  • Ilość graczy: 1
  • Wydawca: Bandai
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)

Opis gry

Dragon Ball Z: Kyoushuu! Saiya Jin to gra oparta na popularnym anime i mandze Dragon Ball Z. Gra przenosi graczy w świat mitycznych wojowników i oferuje emocjonujące starcia, przygody oraz okazję do odkrycia wyjątkowego świata Dragon Ball.

Fabuła

Akcja gry osadzona jest w sagach Saiya Jin oraz Freezer z serii Dragon Ball Z. Gracze wcielają się w postać Son Goku i przemierzają świat, walcząc z potężnymi przeciwnikami, zbierając smocze kule i stawiając czoła wrogom, aby ocalić planetę przed zagładą.

Mechanika rozgrywki

W grze gracz przemieszcza się przez różnorodne poziomy, pokonując przeciwników za pomocą ataków fizycznych i specjalnych umiejętności. Gra oferuje zarówno starcia wręcz, jak i walki w trybie przestrzeni powietrznej, co pozwala na różnorodne strategie i taktyki. Rozgrywka oparta jest głównej mierze na systemie kart. Możesz także zdobywać karty reprezentujące nowe umiejętności i power-upy, co dodaje zróżnicowania do rozgrywki.

Postacie i umiejętności

Gra zawiera znane postacie z uniwersum "Dragon Ball Z", takie jak Son Goku, Piccolo, Vegeta, Raditz i wielu innych. Każda postać posiada swoje charakterystyczne ataki i umiejętności, co dodaje zróżnicowania do rozgrywki.

Przejście Dragon Ball Z: Kyoushuu! Saiya Jin na NES - gameplay

Postaw mi kawę na buycoffee.to