Kick Master

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Kick Master

Podstawowe informacje

  • Data wydania: Styczeń 1992 w Ameryce Północnej
  • Gatunek: Akcja, Platformowa
  • Ilość graczy: 1
  • Wydawca: Taito
  • Platforma: Nintendo Entertainment System (NES)

Opis gry

Kick Master to gra akcji z elementami platformowymi, wyprodukowana przez KID i wydana przez Taito na konsolę Nintendo Entertainment System (NES) w 1992 roku. Gra zawiera również elementy RPG, takie jak rozwijanie postaci. Akcja gry rozgrywa się w świecie fantasy, gdzie król i królowa zostali zabici, a księżniczka Silphee została porwana przez złego czarodzieja Belzeda. Jedyne co pozostało to rycerz Macren i jego młodszy brat Thonolan, który musi użyć swoich umiejętności walki, aby uratować księżniczkę i pomścić swojego brata.

Mechanika rozgrywki

Rozgrywka w Kick Master polega na przemierzaniu poziomów i pokonywaniu przeszkód oraz wrogów. Gracz kontroluje Thonolana i może wykonywać różne ruchy, takie jak kopnięcia i użycie zaklęć magicznych. Poziomy są zróżnicowane i zawierają różne elementy, takie jak platformy, przeszkody, pułapki i wrogowie. Gracz musi pokonać wszystkie poziomy i uratować księżniczkę Silphee. W trakcie gry Thonolan zdobywa doświadczenie i uczy się nowych umiejętności.

Kick Master w akcji - gameplay