Power Blade

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Power Blade

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1991
  • Gatunek: Platformowa
  • Ilość graczy: 1
  • Wydawca: Taito
  • Platforma: NES

Opis gry

Power Blade - pełna akcji gra osadzona w futurystycznym świecie. Jako Szef Ochrony - Nova, podejmij wyzwanie i przywróć działanie Głównego Komputera, który został uszkodzony przez najeźdźców z kosmosu. By osiągnąć nasz cel będziemy musieli się udać do 6 różnych lokacji, gdzie czekają na nas hordy wrogów. Na szczęście nie jesteśmy sami! Mamy ze sobą Ostrze Mocy - bumerang o zaawansowanej technologii. Czas działać, mieszkańcy planety Nowa Ziemia liczą na Ciebie!

Rozgrywka

Rozgrywka w Power Blade to intensywna mieszanka akcji platformowej i strzelanki. Gracze przemierzają różnorodne poziomy, pokonując przeciwników i omijając pułapki, aby osiągnąć cel. Twój główny oręż to boomerang, którym możesz atakować wrogów na odległość i zbierać power-upy, które zwiększają jego siłę.

W trakcie rozgrywki gracz będzie eksplorować różnorodne lokalizacje, takie jak lasy, laboratoria i wieżowce, starając się pokonać bossów na końcu każdego poziomu. Różnorodność przeciwników i zróżnicowane umiejętności bohatera sprawiają, że gra jest pełna akcji i wyzwań.

Ścieżka dźwiękowa

Power Blade oferuje charakterystyczną ścieżkę dźwiękową, która dodaje do atmosfery gry. Wspomaga ona akcję i wciąga gracza w świat gry.

Screeny z Power Blade

Power Blade ekran startowy
Ekran tytułowy
Power Blade gra
Początek gry
Power Blade wybór sektora
Wybór sektora
bohater
Bohater

Film z przejścia całej gry Power Blade