Bugs Bunny: Lost in Time PS1

Bugs Bunny: Lost in Time

Bugs Bunny: Lost in Time to gra platformowa wydana na konsolę PS1 w 1999 roku. Gra przenosi graczy do świata kultowych kreskówek Looney Tunes, gdzie wcielają się w postać słynnego Królika Bugsa. Gracz musi przeżyć serię zadziwiających przygód, rozwiązując zagadki i pokonując przeciwników, aby zdjąć zaklęcie, które przeniosło go w odległe czasy. Gra jest pierwszą przygodą Bugs Bunny w 3D.

Crash Team Racing PS1 1999

Crash Team Racing

Gra skupia się na wysiłkach Crasha Bandicoota, Doctor Neo Cortex i innych postaci z serii Crash Bandicoot, którzy muszą ścigać się z egomaniakalnym Nitros Oxide, aby uratować Ziemię przed zniszczeniem. Nitrous Oxide chce zamienić Ziemię w wielki parking.

Croc - Legend of the Gobbos PSX 1997

Croc - Legend of the Gobbos

Croc: Legend of the Gobbos to klasyczna platformówka, która przenosi graczy w magiczny świat, gdzie wcielają się w tytułowego bohatera, Croca, małego, zielonego krokodyla. Gra oferuje barwną przygodę, podczas której Croc wyrusza w podróż, aby ocalić Gobbos – sympatyczne istoty i pokonać złowrogiego barona Danta, który porwał przyjaciół Croca.

Digimon World PS1 1999

Digimon World

Digimon World to unikalna gra RPG, która przenosi graczy do cyfrowego świata zamieszkanego przez cyfrowe stworzenia zwane Digimonami. Gracze wcielają się w rolę tajemniczej postaci, która trafia do ich świata, aby pomóc odnaleźć równowagę pomiędzy tymi istotami.

Driver: You Are The Wheelman PS1 1999

Driver 1

Driver: You Are the Wheelman to klasyczna gra akcji wydana na konsolę PlayStation 1, która przenosi graczy w świat nielegalnych wyścigów ulicznych i światka przestępczego. Gra składa się z serii poziomów, każdy z nich umieszczony w różnych obszarach Nowego Jorku.

Gex PS1

Gex

Gex na PS1 to klasyczna platformówka która przenosi graczy do kolorowego i pełnego humoru świata gadającego gekona o imieniu Gex. Gra została stworzona przez Crystal Dynamics i wyróżnia się nie tylko dynamiczną rozgrywką, ale także unikalnym stylem, który łączy elementy przygodowe, platformowe oraz liczne odniesienia do popkultury.

Strona 1 z 3