Goal 3 PL

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Goal 3 online

Opis gry Goal 3

Goal 3 - chyba najbardziej znana i lubiana piłka nożna na Pegasusa. Jedna z lepszych gier z serii Kunio Kun. Grafika utrzymana w klimacie anime. Goal 3 doprawiono dużą dawką humoru i szczyptą brutalności. Poza zawodnikami biegającymi po boisku za piłką i próbującymi trafić do bramki przeciwnej drużyny gra się różni trochę od normalnych meczy. Mamy tutaj specjalne strzały, faule to jedna z podstawowych czynności prowadzących do zwycięstwa - nie ma żółtych ani czerwonych kartek :)

Niesamowitą sprawą w Goal 3 są zmienne warunki pogodowe którymi piłkarze niespecjalnie się przejmują. Mecze podczas burzy z trzaskającymi w kałuże piorunami to tutaj norma, wichury porywające zawodników, grząskie błoto które lepiej omijać szerokim łukiem, nie zabraknie też śniegu. W grze znajdziemy 12 drużyn. Naszym celem jest wygranie pucharu świata. Sterujemy jednym zawodnikiem, przyciskami wydajemy polecenia podania czy strzału dla zawodników sterowanych przez komputer. W Japoni gra jest znana pod tytułem Kunio-kun no Nekketsu Soccer League.

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1993
  • Gatunek: Sportowa
  • Ilość graczy: 1 lub 2 (tryb współpracy lub rywalizacji)
  • Wydawca: Technos Japan
  • Platforma: NES

Film z przejścia całego Kunio-kun no Nekketsu Soccer League / Goal 3

Postaw mi kawę na buycoffee.to