Lunar Ball

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1985
  • Gatunek: Sportowa
  • Ilość graczy: 1-2
  • Wydawca: Compile
  • Platforma: NES

Opis

Lunar Ball, znana również jako Lunar Pool w USA, to gra sportowa stworzona i rozwijana przez Compile na Nintendo Entertainment System i MSX. W grze gracz musi przejść przez kilka różnie ukształtowanych stołów bilardowych, wpadając wszystkie kule do dołków za pomocą białej kuli.

Rozgrywka

Gra łączy bilard (pocket billiards) z elementami minigolfa. Celem jest wprowadzenie każdej kuli do kieszeni za pomocą białej kuli. Gra oferuje sześćdziesiąt poziomów, a tarcie stołu można regulować (stąd odniesienie do księżyca w tytule, wraz z obrazami tła związanymi z Księżycem w grze).

Lunar Ball może być grana samodzielnie, przeciwko innemu graczowi lub przeciwko komputerowi. Jeśli gra jest grana przeciwko innemu graczowi lub komputerowi, gracze na zmianę strzelają białą kulą. Jeśli jeden z graczy nie wprowadzi co najmniej jednej z kolorowych kul do dołków lub wprowadzi własną białą kulę, następuje kolejka przeciwnika.

Lunar Ball to wspaniała gra sportowa, która oferuje niezapomniane przygody na różnorodnych stołach bilardowych. Czy jesteś gotów odkrywać tajemnice Lunar Ball i zostać mistrzem bilardu?

Postaw mi kawę na buycoffee.to