Witaj na stronie poświęconej klasycznym grom oraz legendarnej konsoli Pegasus! Przenieś się w czasie i odkryj Stare gry online, które wzbudzały w dzieciństwie zachwyt i emocje. Damy pochłonąć się nostalgii, powspominamy i przywołamy ducha tamtych lat, gdy gracze z całego świata cieszyli się prostotą i wciągającym światem pikseli. Gry online z lat 80, 90 i 00 w przeglądarce za darmo. Contra, Mario, Dizzy, Goal 3, Pokemon, Tetris, Bomberman i wiele innych gier z dawnych lat. NOWE Flash Dragon Ball Disney Gameboy Advance SNES Amiga Playstation N64 Sega Arcade Mario Dizzy Pokemon Sonic Mortal Kombat

Bram Stoker's Dracula

Bram Stoker's Dracula 1993 NES

Gra platformowa oparta na słynnej powieści "Drakula" autorstwa Brama Stokera oraz na filmie "Bram Stoker's Dracula" z 1992 roku, który był adaptacją powieści. W grze wcielasz się w postać Jonathana Harkera, który próbuje pokonać hrabiego Drakulę i uwolnić ukochaną Mina Murray.

Clash at Demonhead

Clash at Demonhead NES

Clash at Demonhead to dynamiczna gra platformowa w stylu Metroidvania stworzona przez Vic Tokai dla NES. Wydana w 1989 roku, gra zdobyła uznanie za swój nietypowy styl, otwarty świat do eksploracji oraz różnorodność w rozgrywce. Clash at Demonhead oferuje graczom nie tylko ekscytujące akcje, ale również interesującą fabułę.