Witaj na stronie poświęconej klasycznym grom oraz legendarnej konsoli Pegasus! Przenieś się w czasie i odkryj Stare gry online, które wzbudzały w dzieciństwie zachwyt i emocje. Damy pochłonąć się nostalgii, powspominamy i przywołamy ducha tamtych lat, gdy gracze z całego świata cieszyli się prostotą i wciągającym światem pikseli. Gry online z lat 80, 90 i 00 w przeglądarce za darmo. Contra, Mario, Dizzy, Goal 3, Pokemon, Tetris, Bomberman i wiele innych gier z dawnych lat. NOWE Flash Dragon Ball Disney Gameboy Advance SNES Amiga Playstation N64 Sega Arcade Mario Dizzy Pokemon Sonic Mortal Kombat

Kirby’s Adventure 2

Kirby’s Adventure 2 NES

Kirby’s Adventure 2 to niezwykle słodki hack gry Super Mario Bros 1. Wcielamy się w postać znanej wszystkim różowej kulki Kirby i musimy przemierzyć 12 poziomów. Pewnego wieczoru Kirby miał dziwny sen. Śniły mu się bardzo długie schody prowadzące do drzwi. Gdy tylko drzwi się otworzyły, stanął przed światem, którego nigdy wcześniej nie widział.

Joe & Mac

Joe & Mac NES

Joe & Mac to klasyczna gra wydana na konsolę NES. Gra zdobyła popularność dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi, humorowi oraz dynamicznej rozgrywce. Gracze wcielają się w postacie prymitywnych ludzi o imionach Joe i Mac, którzy ruszają na pełną przygód podróż, aby uratować swoje ukochane.

Final Mission

Final Mission 1990 NES

W 2029 roku armia obcych najeźdźców pod wodzą Vile Malmorta zainstalowała “Astrotube”, łącząc ruiny Nowego Jorku ze swoją stacją kosmiczną. Został zebrany zespół żołnierzy częściowo ludzkich, częściowo robotycznych, znanych jako Special Cybernetic Attack Team, czyli “SCAT”, aby przeciwdziałać inwazji.

Whomp 'Em

Whomp 'Em 1991 NES

Whomp 'Em to gra platformowa wydana na konsolę NES. Została wyprodukowana przez Jaleco i pierwotnie wydana w 1991 roku. Gracze wcielają się w postać młodego Indianina o imieniu Soaring Eagle, który wyrusza w niebezpieczną podróż, aby zdobyć magiczne pióro i uratować swoje plemię.

Willow

Willow 1989  NES

Willow to przygodowa gra akcji stworzona przez Capcom, oparta luźno na filmie fantasy o tym samym tytule z 1988 roku. Wydana na konsolę NES w 1989 roku, gra przenosi graczy do magicznego świata pełnego przygód, magii i niebezpieczeństw. Gra Willow opowiada historię Willowa, wybranego, który musi przywrócić ludzką formę dobrodusznej czarodziejki Fin Raziel i zniszczyć złą czarodziejkę, Bavmordę.

Super Pitfall 30th Anniversary Edition

Super Pitfall 30th Anniversary Edition NES

Super Pitfall 30th Anniversary Edition to hack modyfikujący grę Super Pitfall, stworzony cześć jej 30-lecia. Znacznie poprawia oryginalną grę, jednocześnie zachowując podstawową grę i układ poziomów. Pomysł polegał na zmodernizowaniu, naprawieniu i upiększeniu oryginalnej gry, ponieważ autor czuł, że problemy gry uniemożliwiły czerpania z niej przyjemności.

Crystalis 1990 NES

Crystalis to gra action RPG stworzona przez SNK, wydana na konsolę NES w 1990 roku. Gra łączy w sobie elementy fantasy, postapokalipsy i magii, oferując graczom głęboką fabułę, rozbudowany system walki oraz eksplorację świata pełnego tajemnic i niebezpieczeństw.