Silkworm

Gry działają na SMARTFONACH. Jeżeli nie możesz sterować to kliknij ponownie myszką/palcem w okno z grą. PAD: gry obsługują pada od XBOX możesz podłączyć i skonfigurować w ustawieniach. Aktualne sterowanie w ustawieniach.

sterowanie-pegasus

Silkworm

Podstawowe informacje

  • Data wydania: 1988
  • Gatunek: Shoot 'em up
  • Ilość graczy: 1-2
  • Wydawca: Tecmo
  • Platforma: NES

Opis

Silkworm to gra typu shoot 'em up, która została wydana przez Tecmo w 1988 roku na platformę NES.

Silkworm - strzelanka, można wybrać helikopter, jeep, lub zagrać na dwóch ze znajomym w trybie kooperacji. Kilka poziomów, kilku bossów do pokonania. Naszymi przeciwnikami będą czołgi, helikoptery, działa stacjonarne i wiele innych.

Rozgrywka

Gracz ma do wyboru dwie kontrolowane pojazdami postacie: helikopter i jeep. Celem gry jest pokonanie sił wroga, które składają się z różnych typów wrogich jednostek latających i naziemnych.

Podczas rozgrywki gracz musi unikać wrogich ataków i strzelać do przeciwników, zarówno na powierzchni ziemi, jak i w powietrzu. Istnieje możliwość zbierania power-upów, które wzmacniają broń gracza, dodają ochronę lub dają inne korzyści.

Gra oferuje również tryb współpracy, w którym dwóch graczy może równocześnie kontrolować helikopter i czołg, współpracując w celu pokonania wrogich sił.

Screeny

Początek silkworm
Początek gry
Boss silkworm
Boss
3 misja
3 misja
2 graczy silkworm
na 2 graczy
Postaw mi kawę na buycoffee.to