Zagraj w legendarne gry online na przenośne konsole Gameboy Classic, Gameboy Color i Gameboy Advance w przeglądarce.

Gry od niedawna działają na SMARTFONACH - zapraszamy do zabawy :)

Metroid: Zero Mission GBA 2004

Metroid: Zero Mission online

Metroid: Zero Mission to niezwykły remake klasycznego tytułu Metroid, wydany na przenośną konsolę GBA. Gra została stworzona jako ulepszona wersja oryginału z 1986 roku, oferując nowe poziomy, poprawioną grafikę i rozbudowaną fabułę. Gracz wciela się w postać intergalaktycznej łowczyni, Samus Aran, która eksploruje tajemniczą planetę Zebes w celu pokonania złowrogiego przeciwnika, Ridleya, i złamania mocy organizacji kosmicznych piratów, Space Pirates.

Naruto: Ninja Council 2 GBA

Naruto: Ninja Council 2

Naruto: Ninja Council 2 to dynamiczna gra akcji oparta na popularnym anime i mandze "Naruto". Dostępna na platformę Game Boy Advance, gra przenosi graczy do świata shinobi, gdzie wcielają się w postać Naruto Uzumaki i innych bohaterów z tego uniwersum, by stawić czoła wyzwaniom i wrogom. Opiera się na odcinkach serii anime od 22 do 80, jednak zawiera również jedną nową misję.

One Piece 2005 GBA

One Piece

W One Piece wcielasz się w postać Monkey D. Luffy'ego i przeżywasz przygody na Grand Line w poszukiwaniu słynnego skarbu, "One Piece". Używaj swoich elastycznych zdolności Gum-Gum, aby pokonać marines i innych piratów, których spotkasz na swojej drodze.

Pokemon FireRed GBA

Pokemon FireRed

Gracze wyruszają w podróż, zbierając Pokemony, trenując je i walcząc z innymi trenerami, aby stać się Mistrzem Pokemonów. Remake wiernie bazuje na oryginale, dodając kilka nowych atrakcji: nowy region świata, nowe pokemony oraz możliwość wymiany danych.