Zagraj w legendarne gry online na przenośne konsole Gameboy Classic, Gameboy Color i Gameboy Advance w przeglądarce.

Gry od niedawna działają na SMARTFONACH - zapraszamy do zabawy :)

Pokemon Ruby GBA 2003

Pokemon Ruby

Pokemon Ruby to jedna z dwóch podstawowych gier Pokemon wydanych na konsolę Game Boy Advance (drugą jest Pokemon Sapphire). Gra przenosi graczy do fascynującego świata Pokemonów, gdzie stają się trenerami i wyruszają w podróż, aby stać się Mistrzami Pokemonów.

Pokemon Sapphire GBA 2003

Pokemon Sapphire

Pokemon Sapphire to jedna z dwóch podstawowych gier Pokemon wydanych na konsolę GBA (drugą jest "Pokemon Ruby"). Gra przenosi graczy do fascynującego świata Pokemonów, gdzie stają się trenerami i wyruszają w podróż, aby stać się Mistrzami Pokemonów.

Pokémon Yellow 1998 Gameboy Color

Pokémon Yellow

Trzecia gra z pierwszej generacji serii Pokémon i stanowi połączenie dwóch wcześniejszych tytułów: Pokémon Red i Pokémon Blue. Gra została wydana na przenośne konsole Game Boy i Game Boy Color i stała się niezwykle popularna ze względu na swoje innowacje w porównaniu do wcześniejszych odsłon.

Rescue Heroes: Billy Blazes GBA 2003

Rescue Heroes: Billy Blazes

Rescue Heroes: Billy Blazes to gra na konsolę Game Boy Advance, oparta na animowanym serialu telewizyjnym "Rescue Heroes". W grze pojawia się strażak Billy Blazes i jego zespół, którzy podejmują różne misje ratunkowe, takie jak ratowanie ludzi z płonących budynków i gaszenie pożarów.

Shrek 2 GBA

Shrek 2

Shrek 2 na Game Boy Advance (GBA) to urocza gra przygodowa oparta na popularnym filmie animowanym "Shrek 2" stworzonym przez DreamWorks. Gracze wcielają się w rolę Shreka, Osła, Kocura w butach i innych bohaterów znanego uniwersum, wyruszając w pełną humoru podróż przez fantastyczny świat Shreka, aby ocalić księżniczkę Fionę.