Zręcznościowa - Pegasus-Online.pl

Pac-Man 1980 Arcade

Pac-Man to kultowa gra stworzona przez Namco, wydana na automaty arcade w 1980 roku. Jest to jedna z najbardziej znanych i wpływowych gier w historii, gdzie gracze kontrolują postać w postaci żółtej kulki, próbując zjeść wszystkie kropki na planszy, unikając duchów, aby zdobyć jak najwięcej punktów.

Alien 3

Akcja Alien 3 osadzona jest po wydarzeniach przedstawionych w filmie "Alien 3". Gracz wciela się w rolę Ellen Ripley, która zostaje uwięziona na więziennej kolonii pełnej Obcych. W środku tego klaustrofobicznego środowiska, Ripley musi nie tylko przeżyć ataki obcych, ale również odkryć tajemnice związane z ich obecnością na kolonii.

City Connection

City Connection to gra zręcznościowa stworzona przez Jaleco, pierwotnie wydana na automaty arcade w 1985 roku, a później przeniesiona na konsolę NES w 1988 roku. Gra wyróżnia się unikalnym podejściem do rozgrywki, skupiając się na malowaniu ulic różnymi kolorami przy jednoczesnym unikaniu przeszkód. City Connection oferuje prostą, ale uzależniającą rozrywkę dla miłośników retro-gier.

Croc - Legend of the Gobbos

Croc: Legend of the Gobbos to klasyczna platformówka, która przenosi graczy w magiczny świat, gdzie wcielają się w tytułowego bohatera, Croca, małego, zielonego krokodyla. Gra oferuje barwną przygodę, podczas której Croc wyrusza w podróż, aby ocalić Gobbos – sympatyczne istoty i pokonać złowrogiego barona Danta, który porwał przyjaciół Croca.